Tegoroczny Sylwester w Kędzierzynie-Koźlu minął spokojnie. Nad bezpieczeństwem uczestników sylwestrowych zabaw czuwała zwiększona liczba policjantów. Funkcjonariusze nie odnotowali incydentów z fajerwerkami. Spokojnie było również na drogach naszego powiatu. W Nowy Rok funkcjonariusze nie odnotowali żadnego zdarzenia drogowego.

Sylwestrowa noc w Kędzierzynie-Koźlu upłynęła spokojnie. Nad bezpieczeństwem uczestników zabaw czuwała zwiększona liczba policjantów. Na ulicach naszego powiatu można było spotkać zarówno patrole prewencji, ruchu drogowego, jak również funkcjonariuszy pełniących służbę po cywilnemu Policjanci nie odnotowali żadnych incydentów z fajerwerkami.

Spokojnie było również na naszych drogach. W Sylwestra policjanci otrzymali zgłoszenie o dwóch niegroźnych w skutkach kolizjach. Natomiast w Nowy Rok mundurowi nie odnotowali żadnego zdarzenia drogowego. Funkcjonariusze drogówki w ciągu dwóch dni przebadali ponad 180 kierowców. Jeden z nich był nietrzeźwy. W poniedziałek około godziny 15:30 w Pawłowiczkach 31-letni kierowca volkswagena prowadził pojazd mając ponad promil alkoholu w organizmie. Dodatkowo policjanci ustalili, że mężczyzna kierował pojazdem pomimo aktywnego zakazu.

  • W Sylwestra i Nowy Rok było bezpiecznie