Policjanci z Kędzierzyna-Koźla prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży sklepowej. Do tego przestępstwa doszło w połowie lutego 2019 roku w jednej z drogerii w Kędzierzynie-Koźlu. Publikujemy zdjęcia z wizerunkiem dwóch mężczyzn podejrzewanych o tą kradzież. Wszystkie osoby mogące pomóc w ich zidentyfikowaniu, proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu pod nr tel. 77 472 46 03.

Do kradzieży doszło 15 lutego, w jednej z drogerii w Kędzierzynie-Koźlu. Jak ustalili policjanci około godziny 17:00 do sklepu przyszło dwóch mężczyzn, którzy schowali do siatki kosmetyki warte ponad 2500 złotych. Po czym nie płacąc za towar, opuścili sklep.

Kradzież tą zarejestrowały kamery monitoringu. Publikujemy zdjęcia z wizerunkiem mężczyzn podejrzewanych o tą kradzież.

Niezależnie od prowadzonych przez funkcjonariuszy czynności, zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które rozpoznają tych mężczyzn lub mają inne dodatkowe informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości o kontakt telefoniczny z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu pod nr tel. 77 472 46 03.

 

 

 

 

 

  • Wizerunek dwóch mężczyzn podejrzewanych o kradzież ze sklepu
  • Wizerunek dwóch mężczyzn podejrzewanych o kradzież ze sklepu
  • Wizerunek dwóch mężczyzn podejrzewanych o kradzież ze sklepu

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.