Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kędzierzyna-Koźla

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży sklepowej. Do przestępstwa doszło w marcu 2019 roku, w jednym z marketów na terenie Kędzierzyna-Koźla. Publikujemy zdjęcia z wizerunkiem osoby, która jest podejrzewana o ten czyn. Wszystkie osoby mogące pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzny, proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym jednostki pod nr tel. 77 472 46 03.

Do kradzieży doszło 20 marca, n/n sprawca dokonał kradzieży dwóch wiertarko-wkrętarek z akcesoriami w jednym z marketów na terenie Kędzierzyna-Koźla. Jak ustalili policjanci po godzinie 13:00 do sklepu przyszedł mężczyzna, który  wyniósł narzędzia o wartości 700 złotych.

Kradzież tą zarejestrowały kamery monitoringu. Publikujemy zdjęcia z wizerunkiem mężczyzny podejrzewanego o tą kradzież.

Niezależnie od prowadzonych przez funkcjonariuszy czynności, zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które rozpoznają tego mężczyznę lub mają inne dodatkowe informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy kradzieży o kontakt telefoniczny z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu pod nr tel. 77 472 46 03.