Zgłosił się na komendę, bo chciał sprawdzić swój stan trzeźwości. Okazało się, że miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie i dodatkowo był poszukiwany. 45-letni mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla, po wpłaceniu zasądzonej za popełnione wykroczenie kary grzywny został zwolniony.

W piątek, po godz. 16:00 do Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu zgłosił się mężczyzna, który chciał skontrolować swój stan trzeźwości. Przeprowadzone przez policjantów badane wykazało w organizmie 45-latka blisko 1,5 promila alkoholu.

Dodatkowo, gdy funkcjonariusze sprawdzili dane mężczyzny w policyjnych bazach okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kluczborku, ponieważ nie zapłacił 400 zł kary grzywny za popełnione wykroczenie. Mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla, po wpłaceniu zaległości został zwolniony.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.