Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kędzierzyna-Koźla

W tegorocznych obchodach Święta Konstytucji 3 Maja wziął udział p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Kędzierzynie-Koźlu – mł. insp. Janusz Hencel. Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu wystawiła również swój poczet sztandarowy. W trakcie uroczystości pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego odegrano hymn państwowy, a także złożono kwiaty.

Uroczyste obchody Święta konstytucji 3 Maja w Kędzierzynie-Koźlu rozpoczęły się od mszy świętej w kościele p.w. św. Zygmunta i św. Jadwigi Śląskiej. Po mszy, uczestnicy obchodów przemaszerowali pod pomnik marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie odśpiewano hymn państwowy, a także po okolicznościowych przemówieniach złożono kwiaty pod pomnikiem. Z ramienia Policji w uroczystości wziął udział  p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Kędzierzynie-Koźlu mł. insp. Janusz Hencel. Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu wystawiła również swój poczet sztandarowy.

  • Obchody Święta Konstytucji 3 Maja
  • Obchody Święta Konstytucji 3 Maja
  • Obchody Święta Konstytucji 3 Maja

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.