Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kędzierzyna-Koźla

Zapraszamy na spektakl teatralny pt. "Fabryka Zabawek". Zapraszamy 12 maja do DK "Koźle" o godz. 12.00. Bilety w cenie 15 zł - normalny, 10 zł - ulgowy. Bilety do nabycia w kasach kin i systemie sprzedaży on-line.


Musicalowa bajka pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. Zaskakujące postaci zabiorą najmłodszych do świata zabawek. Piękna stylowa scenografia nadaje przedstawieniu szczególnie teatralny wymiar, a autorskie piosenki śpiewane przez aktorów oraz choreografia czynią z tej produkcji musicalowe przedsięwzięcie.

To niebywała historia o tajemniczej pracowni i poczciwym Panu Stanisławie, który tworzy zabawki dla wszystkich dzieci, powstają tu lalki, misie, pajacyki, kolejki, które nocą ożywają. Podstępny Czarcik wraz ze swoją świtą postanawia przeszkodzić Panu Stanisławowi odbierając mu jego magiczne okulary i szklaną kulę, a tym samym uniemożliwiając mu dalszą pracę. W obronie Pana Stasia stają jednak jego przyjaciele wierny pajacyk Rudi i lalka z porcelany Pozytywka. Czy uda się zapobiec złemu zachowaniu Czarcika i powrócić ład w pracowni? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w bajce.

fabryka zabawek d