Już XXV raz zapraszamy na Festyn dobroczynny "Wakacje Dzieciom", który odbędzie się 26 maja na Stadionie Odra w Koźlu. Początek imprezy - godzina 15.00. Jak co roku organizatorzy zbierają fundusze na wakacje dla najuboższych. 
 


W niedzielę, 26 maja zapraszamy na XXV Festyn Wakacje Dzieciom. O godz. 15.00 oficjalne rozpoczęcie Festynu na Miejskim Stadionie przy ul. Chrobrego i występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej. 

Następnie program wokalno-taneczny w wykonaniu: Zespołów Tanecznych z MOK – „Spin”, „Funky Kids”, Wokalnego Zespołu Dziecięcego z MOK „Aniellinki”, Zespołów Tanecznych „Flesz” z SDK RSM „Chemik”, SDK Cheerleaders, Bailando MINI , Dziecięcej Scholi Parafialnej i Żeńskiego Chóru Parafialnego Parafii św. Zygmunta i Jadwigi Śl.

O godz. 16.00 rozgrywki dziecięce w piłce nożnej: AP BLAZE Kędzierzyn-Koźle, Chemik Kędzierzyn-Koźle, KS Sławięcice, RTS Odra Kędzierzyn-Koźle, FA Kędzierzyn-Koźle, LKS Victoria Cisek, Spiders Krapkowice. 17.30 Koncert życzeń w wykonaniu „Szlagier Maszyna”. Dzieci mogą przynieść laurki z okazji Dnia Matki.

Godzina 19.00 konkurs z nagrodami. Atrakcje: animacje dla dzieci, pokazy służb policji i Państwowej Straży Pożarnej oraz mała gastronomia.

Na stadionie członkowie Parafialnej CARITAS będą rozprowadzali CEGIEŁKI. Każda osoba nabywająca cegiełkę otrzyma niespodziankę, którą będzie można odebrać w specjalnie oznaczonym namiocie. O godz. 19.00 konkurs wiedzy ze szczególnymi niespodziankami (np. weekendowy wyjazd rodzinny, kurs prawa jazdy, rowery i inne).
W związku z festynem prosimy o fanty-niespodzianki, które można przynosić do kancelarii parafialnej.

plakat wakacje dzieciom kopia