Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kędzierzyna-Koźla

9 grudnia 2019, godz. 13.00    Oddział dla młodzieży Studnia Otwarta Kultura (Poniatowskiego 1-3/II)   9 grudnia 2019, godz. 17.00    MBP Kędzierzyn-Koźle (Rynek 3)

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Zofią Czechlewską, tancerką, choreografką, dr sztuk muzycznych, autorką albumu pt. „Historia tańca”. Spotkania odbędą się 9 grudnia o godz. 13.00 w Oddziale dla Młodzieży, ul. Poniatowskiego 1-3/II (dla grupy zorganizowanej) oraz o godz. 17.00 w MBP, Rynek 3.

Zofia Czechlewska - tancerka, choreograf, pedagog, konsultant. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku taniec, specjalność choreografia i teoria tańca, oraz Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalność choreografia i techniki tańca. W latach 1981-2011 tancerka solistka Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny. Nauczycielka tańca ludowego iOcharakterystycznego w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu. Autorka, reżyserka i choreograf spektakli baletowych, realizatorka wielu projektów artystycznych, warsztatów tanecznych i festiwali w kraju i za granicą.