Nagrodzone w wielu konkursach Muzeum Ziemi Kozielskiej ma szansę na kolejne wyróżnienie. Tym razem chodzi o tytuł „Inwestycja z Perspektywą 2023”. Wszystko w Waszych rękach. A właściwie w klawiaturach. Ruszyło głosowanie internautów.

Konkurs na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną ze środków europejskich organizowany jest przez Serwis Samorządowy PAP. Zwycięskie projekty wskażą internauci, którzy mogą głosować przez najbliższe 10 dni, tj. do przyszłego piątku, 10 lutego. Natomiast listę laureatów poznamy pod koniec miesiąca. Nasze miasto reprezentuje projekt pn. "Zachowanie dziedzictwa kulturalnego Kędzierzyna-Koźla poprzez renowację, rewaloryzację i przebudowę kompleksu zamkowego".

Głosowanie na Muzeum Ziemi Kozielskiej zajmuje zaledwie chwilę. Nie trzeba rejestrować się, ani podawać żadnych danych. Wystarczy przepisać widoczny na obrazku kod i kliknąć w przycisk „Oddaję swój głos”. Można to zrobić pod linkiem: https://samorzad.pap.pl/konkurs-inwestycja-z-perspektywa/kategoria/inwestycja-z-perspektywa/kedzierzyn-kozle-zachowanie.