Marketing internetowy to bardzo ważny obszar reklamy, o którym nie powinny zapominać firmy usługowe. Nawet, jeśli działalność Twojego przedsiębiorstwa nie jest ściśle powiązana z siecią, warto stworzyć stronę firmową, która ma szansę przysporzyć nam wielu klientów. Profesjonalne pozycjonowanie w Warszawie oferowane przez https://matt-kozlowski.com/ to bardzo złożony proces, który w głównej mierze skupia się na budowaniu wysokiej pozycji naszej strony w wyszukiwarce. W praktyce, jest to znacznie szersza gałąź marketingu internetowego.

Dlaczego warto założyć stronę firmową?

Klienci mogą dotrzeć do Twojej firmy z polecenia innych, z ulotek, a także z bannerów reklamowych. Do lamusa odchodzi powoli książka telefoniczna. Obecnie, jej funkcje przejmuje wygodniejsza i dużo szybsza wyszukiwarka internetowa. Wystarczy wpisać frazę związaną z interesującą nas usługą, a także dołączyć lokalizację. W ten sposób szybko trafimy na strony wielu firm oferujących nam swoje usługi. Zwykle wybieramy jedną ze stron znajdujących się w ścisłej czołówce wyników wyszukiwania.

Nieobecność w sieci może być kosztowna i z czasem prowadzi do poważnego deficytu klientów. Dlatego też, każda firma powinna zadbać o taką reklamę w Internecie. A co możemy zrobić, aby nasza strona była w czołówce wyników wyszukiwania? Za to odpowiada skuteczne pozycjonowanie stron WWW dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy. To złożony proces, który zajmuje trochę czasu, ale zawsze oferuje nam pozytywne rezultaty.

Na czym polega pozycjonowanie w sieci?

Na pozycję w rankingu wyszukiwarki wpływa szereg czynników: zawartość naszej strony, liczba linków zewnętrznych, szybkość wczytywania, a także trafność w kontekście wpisanej frazy. Profesjonalne pozycjonowanie to złożony proces, który musi uwzględnić wszystkie z wyżej wymienionych czynników. W tym celu przeprowadzana jest zaawansowana analiza, która pozwala sprawdzić aktualną sytuację strony, a także zapoznać się z bezpośrednią konkurencją. Na podstawie uzyskanych informacji ustalany jest optymalny plan działania.

Następnie, fachowiec pozyskuje zewnętrzne linki oraz stosuje techniki, które pozwalają powiązać naszą stronę z wyodrębnionymi wcześniej frazami. Pozycjonowanie wymaga ciągłego monitorowania uzyskiwanych wyników oraz reagowania na zmiany w algorytmie. Jeśli jednak wszystko zostało przeprowadzone zgodnie ze sztuką, proces przyniesie nam długotrwałe rezultaty.

Czego możesz oczekiwać po pozycjonowaniu?

Jeśli Twoja strona w rzetelny sposób przedstawi pełną ofertę firmy oraz zainteresuje użytkowników, pozycjonowanie sprawi, że Twoje przedsiębiorstwo zyska klientów pozyskanych właśnie drogą internetową. Warto pamiętać także o prowadzeniu profili w mediach społecznościowych. To kolejna technika ściśle powiązana z budowaniem silnej strony. Pozycjonowanie to dobra inwestycja, która pozwala w krótkim czasie zmaksymalizować uzyskiwane dochody.

Jakie korzyści oferuje przedsiębiorcom profesjonalne pozycjonowanie?

plakat-Konkurs Najpiękniejszej Wymowy Języka Ojczystego 2020   do 4 lutego 2020, godz. 16.00

21 lutego obchodzimy Dzień Języka Ojczystego. Z tej okazji w imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kędzierzynie-Koźlu już po raz szósty zachęcamy do udziału…


Rolety tarasowe pionowe

Rolety tarasowe pionowe 

Rolety tarasowe pionowe, to świetne rozwiązanie dla każdego balkonu i tarasu, które skutecznie zapewni nam poczucie imntymności i wydzieli naszą prywatna strefę. Kwestia wypoczynku jest przecież związana z poczuciem intymności. Nie musimy przecież rezygnować z wypoczynku na zewnątrz domu, tylko dlatego, że inni się w nas wpatrują. Materiał z jakiego wykonywane są rolety tarasowe pionowe, to najczęściej materiał polietylenowy, który jest wyjątkowo oddychającym materiałem i blokuje aż do 90 % promieniowania UV. Dzięki temu na naszym tarasie będzie znacznie chłodniej, a meble znajdujące się na nim, a właściwie ich kolor będzie dodatkowo chroniony. 

Mocowanie rolet tarasowych pionowych

Rolety tarasowe pionowe, najczęściej są mocowane do ściany lub sufitu albo w przypadku tarasu, do pergoli. W zestawie często otrzymujemy właściwe uchwyty, dzięki czemu nasze rolety możemy mocować także do podłogi tarasu i górnej części, tym samym dając możliwość opuszczania jej z góry na dół. Należy także dopasować odpowiedni rozmiar rolety, który będzie pasował do naszego tarasu. Dobrze dobrany rozmiar, to gwarancja dobrej ochrony, komfortowej obsługi oraz efektownego wyglądu. Zwykle tego typu roleta, sterowana jest za pomocą łańcuszków, zupełnie jak w przypadku rolety sztandarowej. To sprawia, że możemy ją dowolnie regulować. Ważne jest także ustalenie jej wysokości, by idealnie zsuwała się do samego końca i nie zabrakło materiału. Dodatkowo możemy się dziś spotkać z dołączonymi do rolet tarasowych pionowych, specjalnych pętli ekspander z hakiem, które znajdziemy wykonane z plastiku i metalu. Te z plastikowym hakiem zwykle są odporne na działanie warunków atmosferycznych, mają przeznaczenie wielokrotnego użytku oraz są wyposażone w wzmocnione włókna. Te zaś, które są wykonane z metalowego haka, są jeszcze bardziej wytrzymałe, trwałe i wzmocnione, a na warunki atmosferyczne działają jescze bardziej odpornie. 

Jakie mają największe zalety rolety tarasowe pionowe?

Rolety tarasowe pionowe, podobnie jak poziome posiadają zbliżone do siebie cechy. Jednak roleta tarasowa pionowa ma ich nieco więcej. Wyróżniamy przede wszystkim wykonanie z wysokiej jakości materiałów, które dodatkowo są oddychające. Odbijają ponad 90 % promieni UV. Są sterowane ręcznie, co jest zaletą pod względem, dowolnego regulowania osłony. Dodatkowym plusem jest to, że dostępne są dostępne w kilku standardowych wymiarach i wielu kolorach, a także można zlecić ich indywidualne wymiary, według których ma powstać roleta. W przeciwieństwie do rolet poziomych, pionowa roleta tarasowa, będzie także chroniła boki naszego tarasu, tzn., że w razie potrzeby możemy także osłonić się od sąsiadów, czy hałasu albo po prostu sobie stworzyć strefę intymną aby wygodnie, bez dodatkowych gapiów zjeść deser i wypić kawę. Zbudowana w ten sposób przestrzeń, daje efekt lekkiej, zbudowanej z wysokiej jakości konstrukcji, gdzie możemy skryć się przed słońcem, wiatrem i innymi i nie musimy się bać, że coś nam spadnie na głowę, czy zakłóci naszą strefę intymności. 

 • W trakcie 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy policjanci z Kędzierzyna-Koźla nie odnotowali zgłoszeń związanych z kwestą. Wszyscy wolontariuszy bezpiecznie wrócili do sztabów. Bezpieczeństwa strzegło 30 policjantów.

 • Profilaktyka jest najlepszą formą ochrony przed zagrożeniami. Dlatego cały czas spotykamy się z seniorami i rozmawiamy o ich bezpieczeństwie. Tym razem policjanci odwiedzili studentów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Ziemi Kozielskiej”. Podczas spotkania mundurowi ostrzegali przed nieuczciwymi osobami dzwoniącymi i pukającymi do drzwi. Rozmawiali także o bezpieczeństwie na drodze.

 • Pierwszy bilet otrzymuje Pan Rafał Zabłocki.

 • plakat-"Echo Studni" - nr 14/2020

  Ukazał się nowy numer "Echa Studni" - miesięcznika tworzonego przez młodzież z naszego miasta. W nowym numerze m.in: - Madame Natalie przepowiada co czeka nas…


 • Jazda samochodem z nadmierną prędkością to ryzyko utraty prawa jazdy, ale przede wszystkim zagrożenie dla życia i zdrowia samego kierowcy oraz innych uczestników ruchu drogowego. Niestety nadal nie wszyscy zdają sobie sprawę z tych konsekwencji i nie respektują obowiązujących przepisów. Policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiej grupy "Speed" zatrzymali kolejnego kierowcę, który w obszarze zabudowanym przekroczył prędkość o ponad 50 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

 • plakat-Uwaga! Zmiana godzin otwarcia w piątek 10 stycznia 2020 r.

  Szanowni Czytelnicy, informujemy, że w dniu 10 stycznia (piątek) zmienione będą godziny otwarcia bibliotek:MBP, Rynek 3 od godz. 11:00Pozostałe filie od godz. 11:30


 • "Składam serdeczne podziękowanie..." - to fragment listu jaki został złożony na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Kędzierzynie-Koźlu. Jesteśmy dumni z naszych policjantów, którzy pomogli ratować życie mężczyzny eskortując go do szpitala. To nie jedyna taka sytuacja w naszym powiecie, gdy funkcjonariusze pilotując samochód pomogli zagrożonej osobie szybko dostać się do placówki medycznej.

 • plakat-Warsztaty medytacji z książką w tle - Joga 7/7   25 stycznia 2020, godz. 11.00

  Zapraszamy na warsztaty medytacji z książką w tle. Prowadzenie Gilles Chamboraire - mnich buddyjski, nauczyciel medytacji, były model francuskiego pochodzenia.Warsztaty…


  plakat-Rodzinne Czytanki w Bibliotece - Zima na Czereśniowej   18 stycznia 2020, godz. 16.15

  Zapraszamy na pierwsze w nowym roku spotkanie w ramach Rodzinnych Czytanek, które odbędzie się 18 stycznia o godz. 16.15 w Oddziale dla dzieci MBP, Rynek 3. Tym…


 • Policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiego ruchu drogowego realizując zadania w ramach działań grupy SPEED zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który o ponad 50 km/h przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Tylko w ostatnim kwartale ubiegłego roku, funkcjonariusze z kędzierzyńsko-kozielskiej grupy SPEED za przekroczenie prędkości zatrzymali 8 praw jazdy. Po raz kolejny apelujemy o rozwagę i rozsądek na drodze.

 • Policjanci z Kędzierzyna-Koźla prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy i biletów komunikacji miejskiej. Do przestępstwa doszło w grudniu 2019 roku na terenie Kędzierzyna-Koźla. Publikujemy zdjęcia z wizerunkiem osoby, która jest podejrzewana o ten czyn. Wszystkie osoby mogące pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzny, proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym jednostki pod nr tel. 77 472 46 03.

 • plakat-Styczeń w bibliotece

  MBP, Rynek 3 10.01.2020 r., godz. 17.00 Spotkanie z NAVALEM – byłym żołnierzem GROM-u, autorem książek m.in.: „Zatoka”, „Przetrwać Belize”, „Ostatnich gryzą psy”.…


 • Służba w Policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość zdobycia nowych umiejętności oraz realizowania swoich pasji. Ty też możesz zostać policjantem. Cały czas trwa nabór. Podanie można całodobowo złożyć także u dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

 • Przed nami Sylwester oraz powitanie Nowego Roku. Nie dopuśćmy do tego, aby w tę noc spotkały nas wypadki, którymi możemy przecież zapobiec. Co roku do szpitali trafiają osoby poparzone przez petardy. Niestety są wśród nich również dzieci. Często przyczyną takich sytuacji okazuje się niewłaściwe używanie fajerwerków, brak należytej opieki nad dziećmi, czy zbyt duża ilość wypitego alkoholu. Apelujemy o rozsądną zabawę, aby początek 2020 roku rzeczywiście był szczęśliwy.

 • Za nami długi świąteczny weekend. Od wtorku do niedzieli na drogach naszego powiatu doszło do 9 niegroźnych w skutkach kolizji i 2 wypadków. Funkcjonariusze ruchu drogowego skontrolowali trzeźwość ponad 450 kierowców. Zatrzymali także 11 dowodów rejestracyjnych i 1 prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości.

 • plakat-Kolędowanie w bibliotece   8 stycznia 2020, godz. 17.00

  Zapraszamy na Salon Muzyki i Literatury pt. „Kolędowanie w Bibliotece”, który odbędzie się 8 stycznia 2020 r. o godz. 17.00 w Filii nr 5, Damrota 32. Wystąpią:…


  Większość branży firmowych nie może sobie pozwolić na to, aby nie istnieć w internecie. Nawet swego rodzaju statyczna wizytówka jest w pewnym sensie odpowiedzią na zapotrzebowanie potencjalnych klientów. Dobrym miejscem, aby promować firmę w internecie są wszelkiego rodzaju serwisy społecznościowe. Najpopularniejszym jest Facebook. Jest między innymi również Instagram, który jest dość często wybierany przez firmy, które przywiązują wagę do tworzenia marki wizualnej swoich produktów oraz LinkedIn. Jeśli chodzi o ten ostatni to dość często jest on niedoceniany wśród przedsiębiorców. Warto więc zastanowić się do jakich celów można wykorzystać ten serwis społecznościowy i jakie to może przynieść korzyści firmie.

  Wiedza ekspercka na wyciągniecie ręki

  Użytkownicy szukający informacji eksperckiej mogą ją odnaleźć właśnie w tym serwisie. Firmy doskonale zdają sobie z tego sprawę i na swoich profilach publikują ciekawe elaboraty związane z ich branżą, produkcją i usługami. Pozwala to na zdobycie zainteresowania wśród osób działających w podobnych branżach, na wymianę poglądów oraz na możliwość zdobycia nowych kontrahentów. To właśnie chęć nawiązania nowych znajomości i relacji biznesowych jest motorem działań na LinkedIn. Tego typu relacje biznesowe oparte na wiedzy pomogą firmie jeszcze bardziej się rozwinąć.

  LinkedIn dla firm

  Szerokie możliwości zdobycia wymarzonej pracy

  Firmy publikują na swoich profilach oferty pracy, zwykle są to oferty nigdzie wcześniej nie publikowane. Pozwala to więc zwiększyć prawdopodobieństwo odnalezienia osób posiadających konkretną wiedzę i umiejętności. Wynika to z prostego faktu – osoby śledzące wpisy eksperckie będą dużo bardziej zainteresowane w nawiązaniu kontaktu z firmą w formie współpracy lub po prostu w formie zatrudnienia. Na uwagę zasługuje też fakt, że patrząc na prowadzenie LinkedIn, to właśnie on jako jeden z nielicznych portali dysponuje zaawansowaną wyszukiwarką ofert pracy. Dodatkowo oferty pracy pochodzą z różnego rodzaju innych stron internetowych, więc można śmiało powiedzieć, że jest to w pewnym sensie agregator ofert pracy w jednym miejscu. Doświadczone firmy widzą w tym duży potencjał i wiedzą jak wykorzystać możliwości LinkedIn właśnie pod kątem osób, które aktywnie poszukują pracy.

  Informacje dla inwestorów

  To świetne miejsce, aby publikować tutaj różnego rodzaju statystyki, bilanse zysków i strat, plany lub pomysły na rozwój firmy. Wszystko to w formie wpisów na profilu firmowym. Można dzięki temu trafić na podatny grunt i zyskać nowych inwestorów dla przedsiębiorstwa i otworzyć zupełnie nowe perspektywy rozwojowe.

  Więcej informacji na temat obsługi konta firmowego LinkedIn znaleźć można na stronie https://in.48.media