Wszyscy rodzice poszukujący idealnego fotelika samochodowego, tak zwanego następnego, mogą śmiało sięgnąć po model Takata Maxi. Jest to propozycja dla dzieci od 15 do 36 kilogramów. Oczywiście, nie ulega wątpliwością, że decyzja o zakupie fotelika zawsze wiąże się z dylematem, czy zakupiony produkt zapewni najmłodszym członkom rodziny najlepszą ochronę. W tym wypadku, można być pewnym, że model od Takata, będzie gwarantował pełnię bezpieczeństwa i najlepsze udogodnienia, zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci. Taka propozycja jest dedykowana do wszystkich rodziców, nawet tych mających bardzo specyficzne i rygorystyczne wymagania.

Potwierdzona jakość

Model Maxi to produkt z najwyższej półki, który jest wykonany z wysokogatunkowych materiałów, co w dużej mierze wpływa na jego funkcjonalność, trwałość i stabilność. Jest on odporny na uszkodzenia i jest w stanie zagwarantować najlepszą skuteczność przez wiele lat. Cechuje go niezawodność i bardzo dobre standardy wykończenia. Fotelik samochodowy od Takata, to jakość i bezpieczeństwo, potwierdzone licznymi certyfikatami i atestami. Oczywiście, pierwszy i najważniejszy to europejski certyfikat bezpieczeństwa, kolejny to możliwość dopuszczenia fotelika do lotów samolotem, czyli certyfikat lotniczy TUV. Ponadto, jest on wyposażony w system Auto-Lock-Belt, który zabezpiecza pasy przed przemieszczaniem się. Dodatkowo, prowadnice pasa, które same się zamykają, chronią przed ich niekontrolowanym rozpięciem. Nad bezpieczeństwem najmłodszych, czuwają także, specjalnie wypełnione osłony boczne Airpad.

Takie rozwiązanie sprawia, że w sytuacji kolizji, energia uderzeniowa jest przechwytywana przez boczne osłony. Wszystkie wykorzystane tworzywa, są bezpieczne dla dziecka i jego delikatnej skóry. Fotelik Maxi, bez trudu dopasowuje się do wzrostu, oraz preferencji dziecka. Można dowolnie regulować zagłówek, co sprawia, że fotelik rośnie wraz z dzieckiem. Ułatwieniem dla rodziców, jest możliwość szybkiego złożenia siedzonka i w krótkim czasie zyskania dodatkowej przestrzeni. Nowoczesny fotelik nie może nie posiadać wygodnego połączenia z bazą ISOFIX. Takie umocowanie fotelika gwarantuje jego skuteczność i znacznie przyspiesza tę czynność. Takata Maxi test ADAC przechodzi doskonale, a wyniki doskonale odzwierciedlają jego jakość i niezawodność.

Gdzie szukać fotelików Takata

Rodzice, chcąc zakupić fotelik od niemieckiej firmy, bardzo często rozpoczynają poszukiwania od stron internetowych. Jednak, aby było to skuteczne, najlepiej korzystać ze sprawdzonych portali i zwracać uwagę wyłącznie na nowe egzemplarze. Jest to bardzo ważne, ponieważ używany Takata Maxi ma cenę bardziej atrakcyjną, ale jego skuteczność stoi pod znakiem zapytania. Rodzice nie mogą mieć pewności jak długo i w jaki sposób użytkowany był konkretny produkt. W związku z tym nie wiedzą też, czy nie jest on wybrakowany, oraz czy jest sprawny. Najlepiej odwiedzać strony renomowanych sprzedawców, takich jak Xland Mariola Rerych, którzy oferują produkty nowe, certyfikowane i posiadające gwarancję. U takich dostawców, bardzo często można zakupić fotelik Takata Maxi na promocji i zyskać dużo oszczędności, bez niepotrzebnego ryzyka. Co więcej, wykwalifikowani pracownicy służą radą i mogą wyrazić na temat modelu Takata Maxi swoje opinie. Dlatego też, na bezpieczeństwie najmłodszych nie warto oszczędzać, ponieważ ich zdrowie jest bezcenne i warto bardzo dobrze o nie dbać, niezależnie od nakładów finansowych.

Najwyższej klasy fotelik samochodowy

Zapraszamy na festyn rodzinny, który odbywa się na osiedlu Pogorzelec. 18 maja przed parafią św. Eugeniusza de Mazenod wystąpi zespół Joszka Brody wraz z rodziną. Wieczorem - zagra grupa DOXXX. Starrt - godz. 12.00. 
 
plakat-Widowisko literacko-muzyczne pt. „Sny powstańców”   30 maja 2019, godz. 20.00

Zapraszamy na widowisko literacko-muzyczne pt. „Sny powstańców”, które odbędzie 30 maja 2019 roku o godz. 20:00 na Przystani „Szkwał” nad Odrą ul. Wyspa 22 w ramach…


plakat-Kędzierzyńsko-Kozielskie Obchody Roku Powstań Śląskich   30 maja 2019, godz. 9.30

  30 maja 2019, godz. 12.30, 19.30, 20.00
   Przystań "Szkwał"

W ramach Targów Książki Nad Odrą objętych Honorowym Patronatem Sabiny Nowosielskiej Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle zapraszamy w dniu 30 maja 2019 roku na Kędzierzyńsko-Kozielskie…


plakat-Godziny otwarcia bibliotek 8 maja

Szanowni Czytelnicy, informujemy, że w dn. 8 maja biblioteki będą czynne później: MBP, Rynek 3 od godz. 10.00 Filia nr 5 od godz. 10.30 pozostałe filie od 11.00.


Zautomatyzowanie pracy na placu budowy, powinno być tym, do czego dąży właściciel firmy budowlanej. Jest to ważne, zarówno w małych firmach remontowych, których działalność sprowadza się do wykańczania wnętrz, jak również w dużych firmach zajmujących się kompleksową budową budynków, lub remontami na szeroką skalę. Agregaty Kaleta to wyspecjalizowany sprzęt, którego używają mniejsze i większe firmy, niezależnie od skali ich działalności.

Działanie agregatów Kaleta

Schemat działania agregatów Kaleta jest stosunkowo prosty, choć jest to urządzenie, które zrewolucjonizowało pracę na wielu budowach. Dzięki użyciu agregatu Kaleta, można zaoszczędzić ogromną ilość czasu, co bezpośrednio przełoży się na zyski firmy. Poza zaoszczędzonym czasem- co jest spowodowane zautomatyzowaniem procesów, które wcześniej musiały być wykonywane ręcznie i siłą rzeczy, było bardzo niewydajne- agregaty Kaleta pozwalają również zaoszczędzić duże ilości materiału.

Wedle specyfikacji podawanej przez producenta, oraz według praktyków, użycie profesjonalnych agregatów może obniżyć zużycie poszczególnych materiałów nawet o 30 procent. Na skalę przemysłową, jest to ogromna oszczędność, która sprawia, że firma, która nie używa agregatów, naraża się na bardzo wysokie, niepotrzebne wydatki.

Jak to się dzieje, że agregaty tynkarskie Kaleta są tak efektywne? Sprowadza się to do tego, w jaki sposób działają. Agregat zbudowany jest z kilku komór, pompy zaopatrzonej w bardzo mocny silnik, silnik agregatu, sprężarkę, oraz długą dyszę. Zadaniem operatora agregatu jest wsypanie do odpowiedniej komory składników zaprawy. Agregat automatycznie dozuje proporcje poszczególnych półproduktów, oraz odpowiednią ilość wody. Po wyrobieniu zaprawy, za pomocą sprężarki, tłoczy się gotową zaprawę do miejsca, w którym kolejny z operatorów może swobodnie dysponować nałożoną mieszanką.

Agregaty Kaleta

Jak widać jest to proces, który znacząco różni się od tradycyjnego wyobrażenia o tym, jak tworzy się wszelkiego rodzaju zaprawy. Kiedyś, każdy z tych procesów musiał być przeprowadzany ręcznie, co było wysoce nieefektywne. Na chwilę obecną, w większości firm funkcjonują specjalistyczne agregaty.

Do czego przydaje się agregat Kaleta na budowie

Agregat Kaleta przydaje się zarówno na dużych placach budowy, podczas budowania obiektów przemysłowych, lub stawiania dużych inwestycji, jak również podczas drobniejszych prac remontowych w domach jednorodzinnych, lub niewielkich lokalach użytkowych.

Agregaty tynkarskie wykorzystywane są między innymi do wylewania posadzek. Dzięki swojej specyfice są bardzo uniwersalne w zastosowaniu, gdyż można ich używać do różnych typów mieszanek i zapraw.

Specyfikacja techniczna agregatów tynkarskich Kaleta

Ciężar agregatu jest dość duży, gdyż wynosi ponad dwieście kilogramów, jednak jest wyposażony w solidne kółka, które sprawiają, że jest on również bardzo mobilny, a przemieszczanie się z nim nie stanowi większego problemu.

Sam agregat jest wyposażony w silnik o mocy 0,75 kW lub 1,1 kW, który jest zasilany prądem trójfazowym o napięciu 400v. Pompa agregatu ma o wiele większą moc, która wynosi aż 5,5 kW, dzięki czemu może przenosić gotową mieszankę na znaczne odległości, które maksymalnie mogą sięgać kilkudziesięciu metrów. Właśnie ta odległość, stanowi o zwiększonej efektywności pracy, którą uzyskują się za sprawą wykorzystania agregatów Kaleta.

Zakup agregatu tynkarskiego Kaleta

Nie chcąc, lub nie mogąc zainwestować w agregat tynkarski Kaleta, można skorzystać z usług profesjonalnych firm, które oferują wynajem agregatów. Są to firmy, oferujące wynajem sprzętu osobom prywatnym, lub firmom. Przeważnie, można wynająć sprzęt nawet na jedną dobę, co jest idealnym rozwiązaniem dla drobnych przedsiębiorstw i osób, które przeprowadzają remont we własnym zakresie, ale brakuje im wyspecjalizowanego sprzętu.

Gdy dziecko mówi niewyraźnie, nie wymawia określonych głosek lub też nie mówi w ogóle, warto pomyśleć o wizycie u logopedy.

Logopeda jest specjalistą od wad wymowy, ale pomaga swoim pacjentom także w szeregu innych przypadków związanych z wymową. Z usług logopedy bardzo często korzystają rodzice, których dzieci mają trudności z prawidłową wymową.

Gdy potrzebny jest logopeda Pruszków to jedno z wielu miast, w którym można otrzymać pomoc. Gabinet logopedyczny działa między innymi w prywatnej klinice medycznej Progress Clinic.

Kiedy powinniśmy rozważyć wizytę u logopedy z dzieckiem? Na czym polega terapia u logopedy? Jak znaleźć dobrego specjalistę?

Logopeda Pruszków – kiedy potrzebna będzie konsultacja?

Wizyta u logopedy potrzebna będzie wtedy, gdy zauważamy problemy z wymową, a także dolegliwości, które mogą je powodować. Rodzice powinni wiedzieć, na co zwrócić szczególną uwagę, aby w porę udać się do specjalisty takiego jak logopeda Grodzisk Mazowiecki lub w innych miejscowościach.

Do wizyty u logopedy powinny skłonić nas następujące objawy:

 • zmiany i wady anatomiczne – zbyt krótkie wędzidełko językowe, wady zgryzu
 • podejrzenie upośledzenia słuchu
 • późniejszy rozwój psychomotoryczny oraz emocjonalny dziecka w stosunku do rówieśników
 • wymowa dziecka opóźniona w stosunku do standardów dla jego wieku

Przykładowo, dziecko, które ukończyło 3 lata, nie powinno mieć trudności z wymową wszystkich samogłosek, a także spółgłosek takich jak m, b, p, f, w, ś, ź, ć, dź, ń, k, g, ch, t, d, n, l oraz ich zmiękczeń. Dziecko mające 4 lata powinno dobrze wymawiać głoski s, z, c i dz. Dziecko mające 5 lat nie powinno mieć już trudności z wymową głoski r, a także głosek sz, ż, cz, dż. Gdy dziecko ma już 6 lat, powinno wymawiać wszystkie głoski, niemniej jednak nadal mogą zdarzać się różne niedoskonałości.

Logopeda Pruszków – jak przebiega terapia u logopedy?

Dobry logopeda dziecięcy Pruszków będzie mógł zapewnić swojemu małemu pacjentowi kompleksową pomoc, która będzie obejmowała diagnozę problemu oraz prowadzenie terapii.

Podczas spotkania u logopedy dziecko wykonuje różnego rodzaju ćwiczenia mowy, które mogą być także uzupełnione o zajęcia relaksacyjne, gry. Logopeda przekazuje także rodzicom i dziecku wskazówki co do wykonywania ćwiczeń w domu. Nawet krótkie, 15-minutowe ćwiczenia pozwalają na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów.

Dodatkowo, logopeda dla dzieci Pruszków może skierować małego pacjenta na dodatkowe badania lub zabiegi, na przykład może być konieczne podcięcie wędzidełka.

Logopeda Pruszków – jak znaleźć dobrego logopedę?

Gdy potrzebny jest dobry logopeda Pruszków ma gabinety, w których można otrzymać profesjonalną pomoc.

Gdy chcemy udać się do specjalisty takiego jak logopeda w Pruszkowie, możemy znaleźć już teraz adresy przez internet. Do wyboru mamy zarówno gabinety posiadające umowę z NFZ, jak również gabinety prywatne, które także cieszą się dużym zainteresowaniem.

W wybraniu gabinetu mogą pomóc nam także opinie dostępne on-line – znajdziemy je między innymi na forach internetowych, w mediach społecznościowych.

Wizyta u logopedy w ramach NFZ będzie wymagała od rodziców uzyskania skierowania do specjalisty tego rodzaju – może wydać je między innymi lekarz rodzinny, pediatra czy laryngolog.

Podsumowując, jeżeli rodzice zauważają problemy z wymową u swojej pociechy, w takim przypadku warto pomyśleć o udaniu się do logopedy. Specjalista ten będzie mógł zdiagnozować problem i pomóc w jego eliminacji – dzięki temu dziecko może zacząć wymawiać głoski prawidłowo i może w ten sposób także uzyskać większy komfort życia, ponieważ problemy z wymową mają duży wypływ na rozwój emocjonalny i społeczny.

Logopeda Pruszków – kiedy warto udać się z dzieckiem do logopedy?

Chińska firma Xiaomi co roku wypuszcza do sprzedaży nowe smartfony. Jednym z ostatnich modeli jest Xiaomi Redmi Note 7, który możemy kupić w cenie już poniżej 1000 złotych. Co oferuje nam Xiaomi Redmi Note 7? Zapraszamy do sprawdzenia naszej recenzji!

Seria telefonów Redmi Note cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Xiaomi stawia na duże pojemności baterii oraz na mocne podzespoły, zapewniając użytkownikom maksymalną wydajność oraz energooszczędność pracy i zabawy.

Dużym powodzeniem przez długi czas cieszył się poprzedni model Redmi Note 4, o którym można przeczytać więcej na stronach internetowych.

Czy model Xiaomi Redmi Note 7 będzie mógł spełnić oczekiwania wymagających użytkowników? A może lepiej poszukać innego smartfona?

Xiaomi Redmi Note 7 – wyjątkowy aparat 48 MP

Tym, co przede wszystkim przyciąga uwagę w najnowszym modelu, jest mocny aparat fotograficzny posiadający aż 48 megapikseli. To aparat, który na dzień dzisiejszy posiada największą liczbę megapikseli w branży!

Więcej pikseli pozwala na uzyskanie jeszcze większej dokładności zdjęć i filmów – matryca 48 MP zadziwia swoją wyjątkową jakością. Razem z nim można wydobyć z obrazu nawet najmniejsze detale!

Aparat w tym właśnie modelu pozwala również na robienie zdjęć o maksymalnej stabilności – także w nocy. Specjalny tryb czułości pozwala na robienie fotografii nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, gdy w otoczeniu brakuje jasnego światła.

Z tego telefonu Xiaomi Redmi zadowoleni będą również miłośnicy selfie – przedni aparat z 13 MP oraz z funkcją upiększania zdjęć na pewno przypadnie im do gustu!

Xiaomi Redmi Note 7 – wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 660 AIE

W najnowszym modelu Redmi Note 7 zastosowano wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 660 AIE posiadający taktowanie na poziomie 2,2 Ghz.

Dzięki takiemu procesorowi ten telefon Xiaomi doskonale radzi sobie nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Świetnie nadaje się do obsługi wymagających aplikacji oraz gier, zapewniając maksymalną płynność i responsywność.

Xiaomi Redmi Note 7 – zaawansowany wyświetlacz 6,3 cala

Także nowe telefony Xiaomi Redmi Note 7 mogą pochwalić się wykorzystaniem zaawansowanego wyświetlacza w technologii Dot Notch, który pozwala na uzyskanie maksymalnego wyświetlania pełnoekranowego.

Ekran posiada wielkość aż 6,3 cala, ale całe urządzenie jest łatwe w obsłudze. Rozdzielczość na poziomie 2340 x 1080 zapewnia wyjątkową dokładność wyświetlania szczegółów.

Xiaomi Redmi Note 7 – długa praca na baterii

Podobnie jak w przypadku innych telefonów z serii Redmi Note, także w tym producent zastosował baterię o dużej pojemności – aż 4000 mAh. Dzięki temu świetnie nadaje się do pracy i do zabawy z zachowaniem maksymalnej wydajności baterii.

Tak pojemna bateria pozwala na pozostawanie w stanie gotowości aż do 251 godzin, na 13 godzin odtwarzania wideo lub też do 23 godzin rozmów.

Prezentowany model jest także wyposażony w port USB typu C, który wspiera funkcję Quick Charge, dlatego ładuje się jeszcze szybciej.

Xiaomi Redmi Note 7 – kup teraz najnowszy smartfon od Xiaomi!

Powyżej zaprezentowaliśmy tylko wybrane funkcje, jakie posiada nowy smartfon Xiaomi – model Redmi Note 7 to atrakcyjna propozycja dla wymagających użytkowników, którzy jednocześnie nie chcą płacić za urządzenie sporej sumy. Ten model możemy kupić w cenie już około 1000 złotych!

Telefon Xiaomi Redmi Note 7 – czy warto go kupić?

 • O prawdziwym szczęściu może mówić mężczyzna, który wraz z niespełna 2-letnim dzieckiem został potrącony na przejściu dla pieszych. Poszkodowani nie doznali poważniejszych obrażeń. Kierowca, który spowodował kolizję był nietrzeźwy i nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów. 33-latek został już przesłuchany. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 • Policjanci z Kędzierzyna-Koźla podsumowali długi majowy weekend. W trakcie prowadzonych działań na drogach naszego powiatu doszło do 7 niegroźnych w skutkach kolizji. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 540 kierujących, a także zatrzymali 4 nietrzeźwych kierowców i 2 rowerzystów.

 • Zespół Wasabi z Tarnowa zwyciężył VII edycję KOZ ALL MUSIC FESTIVAL, zgarnął czek na 6 tysięcy złotych i w ramach nagrody wystąpi podczas Dni Kędzierzyna-Koźla, 1.06 przed Agnieszka Chylińską. 
  plakat-Maj w bibliotece

  MBP, Rynek 3 09.05.2019 r., godz. 17:00 Tydzień Bibliotek: Spotkanie z Sebastianem Bielakiem i prelekcja pt. „The Last Frontier. Wyprawa życia na Alaskę”11.05.2019…


  plakat-Warsztaty ekorękodzieła - las w słoiku   15 maja 2019, godz. 17.00

  Zapraszamy na warsztaty ekorękodzieła pt. Las w słoiku, które odbędą się 15 maja o godz. 17.00 w MBP, Rynek 3.Prowadzenie: Elżbieta Kruk z Pracowni Florystycznej…


  plakat-Warsztaty medytacji z książką w tle - "O naturze rzeczy"   11 maja 2019, godz. 11.00

  Zapraszamy na warsztaty medytacji z książką w tle. Prowadzenie Gilles Chamboraire - mnich buddyjski, nauczyciel medytacji, były model francuskiego pochodzenia.Warsztaty…


  plakat-Rodzinne Czytanki - "Kajtek nie umie fruwać"   11 maja 2019, godz. 16.15

  Zapraszamy na kolejne Rodzinne Czytanki, które odbędą się 11 maja o godz. 16.15 w Filii nr 5. Poświęcone będą książce "Kajtek nie umie fruwać". W programie wspólne…


  plakat-Godziny otwarcia biblioteki 2 maja

  Szanowni Czytelnicy, informujemy, że 2 maja MBP, Rynek 3 i Filia nr 5, Damrota 32 czynne są od 10.00 do 18.00. Pozostale filie czynne są bez zmian.


  Kupując nowe auto, każdemu bardzo zależy, aby zadbać o nie jak najlepiej. Zwłaszcza na początku, nowy nabywca chucha i dmucha na swój nowy nabytek. Jednak nawet nowe auta mają to do siebie, że podlegają naturalnej eksploatacji, a to sprawia, że trzeba je regularnie serwisować i ewentualnie naprawiać. Nabywca nowego samochodu staje wtedy przed dylematem, czy zdecydować się na serwisowanie w małym, choć nieco tańszym warsztacie, czy zdecydować się na usługi autoryzowanego serwisu Forda. Serwis Motorcraft ma swoje liczne zalety, więc warto rozważyć zdecydowanie się na tę opcję.

  Nieautoryzowane serwisy Forda

  Pierwszym wyborem wielu osób, jest lokalny, niewielki warsztat, założony przez lokalnego mechanika. Z pewnością ma to pewne zalety. Na przykład to, że taki mechanik jest dobrze znany w okolicy, więc można łatwo zaczerpnąć opinii na jego temat. Kolejną zaletą jest to, że warsztat jest w bezpośredniej okolicy. Jednak na tym lista zalet powoli zaczyna się kończyć. Decydując się na wstawienie auta do takiego warsztatu, trzeba liczyć się z ryzykiem wystąpienia wielu problemów.

  Drobny warsztat, w przeciwieństwie do autoryzowanego serwisu Forda, nie daje gwarancji tego, że montowane części będą oryginalne. Niekiedy zdarza się, że w takich warsztatach, tańsze alternatywy są wyjątkowo mizernej jakości. Jest to dość popularne, a nie zawsze opłaca się oszczędzać na częściach eksploatacyjnych. Dzieje się tak z bardzo prostego powodu. Takie zamienniki po prostu dużo szybciej się zużywają, co sprawia, że oszczędność jest tylko chwilowa, gdyż za chwilę znowu trzeba jechać do warsztatu wymieniać tą samą część, dublując tym samym koszty wykonania usługi.

  Serwis Motorcraft

  Kolejnym problemem, zdaje się być potwierdzenie kwalifikacji mechaników. Duże firmy, jak serwis Motorcraft, które zmuszone są dbać o swoją markę na rynku, zatrudniają tylko doświadczonych mechaników. Nie zawsze ma to miejsce w przypadku małych warsztatów, gdzie samochód może trafić w ręce kogoś, kto zupełnie nie ma doświadczenia, lub nie specjalizuje się w takim modelu auta.

  Wbrew pozorom jest to bardzo ważne, aby mechanik dobrze znał daną markę, a najlepiej również model pojazdu. Dlatego należy szukać tylko mechaników, którzy specjalizują się w kilku markach, a nie naprawiają wszystkiego, bo to oznacza, że prawdopodobnie usługa nie będzie najwyższej jakości. Najlepiej jest skorzystać z autoryzowanego serwisu Forda, który daje gwarancję, że jest tam odpowiedni personel.

  Serwis Motorcraft

  Serwis Motorcraft to autoryzowany serwis Forda, który działa w specjalnym programie. Skorzystanie z jego usług ma kilka zalet. W stosunku do nieautoryzowanych warsztatów, serwis Motorcraft Ford jest w stanie zaoferować wysoką jakość usługi, jednak wcale nie windując cen serwisowania. Ceny usług w autoryzowanych serwisach spod znaku Motorcraft, nie są wygórowane, tak jak bywa to w autoryzowanych salonach innych marek. To sprawia, że oferta Forda staje się bardzo atrakcyjna, zwłaszcza dla użytkowników samochodów, którzy dbają o swój domowy budżet.

  Niewątpliwą zaletą wstawienia pojazdu do serwisu Motorcraft, jest gwarancja użycia części najwyższej jakości. Każdy zgodzi się z tym, że jest to niezmiernie ważne, a części Motorcraft w niczym nie ustępują częściom, pierwotnie montowanym w nowych samochodach marki Ford. To sprawia, że dostaje się pełną gwarancję, zarówno na samą część, jak również na wykonaną usługę. Jest to bardzo duża zaleta w stosunku do nieautoryzowanych warsztatów. Motorcraft oferuje serwis klimatyzacji, kompleksowe serwisowanie wynikające z bieżącej eksploatacji, oraz naprawy blacharskie. Można śmiało stwierdzić, że są to kompletne warsztaty, w których można całościowo wyremontować samochód.

  Serwis Forda w Warszawie

  Serwis samochodów Ford w Warszawie, używający części Motorcraft, można znaleźć w kilku dzielnicach, więc jest to polecana opcja dla właścicieli aut tej marki.

 • Policjanci z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali kierowcę renault. 31-latek miał przy sobie amfetaminę. Dodatkowo okazało się, że był poszukiwany. Po przedstawieniu mu zarzutu posiadania środków odurzających został przewieziony do więzienia, gdzie odbędzie karę 4 miesięcy pozbawienia wolności za oszustwo.

 • Dzielnicowi oraz policjanci zajmujący się profilaktyką społeczną odwiedzili seniorów z Reńskiej Wsi. Spotkanie odbyło się w salce parafialnej. Podczas spotkania funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na zagrożenia związane z oszustwami oraz na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Mundurowi omówili także sposób działania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 • II Festiwal Pieśni Maryjnej odbędzie się w Kędzierzynie-Koźlu. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Przyjaciół Chóru Cantabille. Zapraszamy 11 maja o godz. 16.00 do Kościoła pw. św. Mikołaja w Kędzierzynie.

  Dla wszystkich pasjonatów sportu, jakim jest piłka nożna, z całą pewnością odpowiednia odzież sportowa stanowi element nadrzędny, na jakim każdy powinien się skupić. Jedni wybierają ubrania sportowe jako ubiór codzienny, inni z kolei, jedynie podczas uprawiania aktywności fizycznej. Dziś mamy dla Was ciekawą propozycję, jaką warto wziąć nieco bardziej pod lupę - koszulka piłkarska Adidas to rozwiązanie, jakie na pewno spełni potrzeby, oczekiwania i wymagania wszystkich odbiorców. Rozwiązania z tego asortymentu prezentują się niebywale atrakcyjnie, jeśli chodzi o aspekt wizualny, a do tego są one doskonałe gatunkowo, dzięki czemu wiemy, że dany produkt spełni swoje zadania przez długi czas. T - shirt piłkarski Adidas, może stanowić bardzo dobre rozwiązanie, zwłaszcza jeśli chodzi o odzież skierowaną do osób lubiących aktywnie spędzać czas - biegając, jeżdżąc na rowerze, wspinając się po górach. Jest to również idealna propozycja, kiedy gramy w piłkę nożną i zależy nam na tym, abyśmy mieli ubranie, które zagwarantuje nam pełen komfort i wygodę jego noszenia. Jeśli chodzi o Adidas, to jest to marka, która na pewno stanowi numer jeden na rynku. Znana jest na całym świecie i wybierana jest z ogromną przyjemnością, przez wszystkich zwolenników naprawdę bardzo dobrej jakości ubrań.

  Koszulka piłkarska Adidas dla pasjonatów sportów

  Koszulka piłkarska Adidas - ponadprzeciętny komfort użytku

  Jedną z zasadniczych kwestii, na którą należy zwrócić szczególną uwagę, jest to, żeby kupując ubrania sportowe zyskać ponadprzeciętny komfort ich noszenia. Dla osób grających w piłkę jest to bardzo ważny aspekt, bez względu na to, czy mówimy o zawodnikach grających zawodowo, czy też amatorsko. Nikt nie lubi, gdy coś go uwiera, gdy krępuje ruchy, sprawia, że czujemy się w tym niewłaściwie. Na pewno koszulki piłkarskie Adidas stanowią taki wybór, dzięki któremu można w pełni cieszyć się tym, że mamy w swoim posiadaniu odzież spełniającą swoje zadania w 100%. Inwestycja w dobrej jakości ubrania, jest bardzo ważną rzeczą, dlatego też, jeśli mamy kupować ubrania na trening, czy też na mecz, warto jest zwrócić szczególną uwagę na producenta Adidas. W danych ubraniach należy przede wszystkim dobrze się czuć, bo jeśli tak właśnie będzie, to z pewnością będziemy je nosić z przyjemnością. Jeśli zaś cokolwiek będzie powodowało dyskomfort i niewygodę, to znaczy, że trzeba wymienić tę rzecz na inny model. Zainwestujmy od razu w rozwiązania warte wydanych na nie pieniędzy, a to sprawi, że nie będziemy rozczarowani zakupem. Bluzka piłkarska Adidas ma być doskonałym dodatkiem w szafie każdego z nas, a nie jedynie częścią garderoby, którą zakładamy z niechęcią.

  Koszulka piłkarska Adidas - nienaganna prezencja

  Wiele mówimy o komforcie, o wygodzie, o doskonałym wykonaniu, najlepszym kroju, ale z pewnością mówiąc o tym producencie, nie sposób przejść obojętnie obok samej prezencji. Stawiając na ubrania sportowe Adidas, można nie tylko doskonale się czuć, ale przede wszystkim dobrze wyglądać. Koszulka piłkarska Adidas czerwona to jeden z zakupów, na jakie ludzie stawiają najczęściej, Wybiera ją wiele osób na treningi, stawiają na nią również drużyny piłkarskie. Koszulka piłkarska Adidas junior, jest idealnym wyborem dla młodzieży i dla dorosłych. Pełen asortyment produktów dla wszystkich tych osób, które cenią sobie połączenie pięknego wyglądu, nienagannej prezencji i wszystkiego tego, co najlepsze. Jeden wybór, pełne zadowolenie gwarantowane.