• W trakcie 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy policjanci z Kędzierzyna-Koźla nie odnotowali zgłoszeń związanych z kwestą. Wszyscy wolontariusze bezpiecznie wrócili do sztabów. Bezpieczeństwa kwestujących strzegło 22 policjantów.

 • Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji podjęło inicjatywę przeprowadzenia kolejnej edycji zimowej akcji informacyjno-edukacyjnej na rzecz bezpieczeństwa na zorganizowanych terenach narciarskich pn. „Kreci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Celem przedsięwzięcia jest promowanie odpowiedzialnych postaw narciarzy i snowboardzistów, poszerzanie wiedzy na temat odpowiedzialności prawnej związanej z naruszaniem przepisów obowiązujących na stokach oraz upowszechnianie Dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS).

 • Kluczborscy policjanci szukają sprawców włamań do sklepów jubilerskich na terenie miasta. Sytuacje te miały miejsce w listopadzie i grudniu 2018 roku. Przestępcy po wybiciu szyby wdzierali się do środka sklepów. W ten sposób, skradli biżuterię o wartości ponad 40 000 złotych. Publikujemy zdjęcia z wizerunkiem osób, które są podejrzewane o te włamania.

 • Blisko 2 promile alkoholu w organizmie miał 38-letni kierowca audi, który jechał wprost na jadącą z przeciwka osobówkę. Kierowca kii w celu uniknięcia zderzenia wjechał do rowu. Natomiast kierowca audi uderzył w przydrożne drzewo. To zdarzenie mogło zakończyć się tragedią i szczęście, że nikomu nic się nie stało.

 • Bezprzewodowe słuchawki wprowadziły wiele nowych zastosowań dla tego typu sprzętu audio. Zyskały zainteresowanie również wśród użytkowników biznesowych, którzy docenili ich funkcjonalność oraz jakość przekazywanego przez nie dźwięku. Gdzie można znaleźć najlepsze modele, dedykowane do użytku służbowego, oraz czym się różnią od zwykłego sprzętu?

  Bezprzewodowe słuchawki do telefonu – jakie znajdują zastosowanie w biznesie?

  Technologiczne nowości adaptowane do zastosowania w biznesie zazwyczaj odznaczają się wyższą funkcjonalnością i jakością działania, niż w przypadku standardowego sprzętu dla zwykłych użytkowników. Tak samo jest w przypadku słuchawek bezprzewodowych do telefonu, np. https://www.axtelheadsets.com/pl/sluchawki-z-mikrofonem/bezprzewodowe, dedykowanych właśnie do zadań realizowanych służbowo. Modele wykorzystujące technologię Bluetooth, zapewniającą zasięg urządzenia nawet do kilkudziesięciu metrów, dają wiele nowych możliwości, z których chętnie korzystają profesjonaliści.

  Zastosowań bezprzewodowych słuchawek w firmach jest bardzo wiele – mogą służyć w biurach jako bardzo wygodny sprzęt do obsługi połączeń telefonicznych, umożliwiając pracownikowi przemieszczanie się po całym pomieszczeniu i realizowanie równocześnie dodatkowych obowiązków. Często są wykorzystywane także do obsługi telekonferencji czy na firmowych prezentacjach. Ponadto, są narzędziem pracy dla tłumaczy symultanicznych i przewodników wycieczek. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie potrzebne są słuchawki z mikrofonem, pozwalające zarówno na tradycyjne zastosowanie, jak i równoczesny odbiór treści oraz jej nadawanie swoim odbiorcom. Dzięki braku ograniczeń ruchowych, pozwalają na swobodne przemieszczanie się po sali konferencyjnej lub w terenie. Wydajne baterie zapewniają wiele godzin nieprzerwanego działania urządzenia, bez konieczności jego ładowania w trakcie wydarzenia.

  słuchawki dedykowane dla biznesu bezprzewodowe

  Bezprzewodowe słuchawki najlepiej wybierać wśród modeli zaprojektowanych z myślą o zastosowaniu w biznesie, proponowanych przez renomowanych producentów. Wyróżniają się bardzo wysoką jakością dźwięku – zarówno przychodzącego, jak i przekazywanego. Wykorzystują wiele nowoczesnych technologii, które wpływają na ich funkcjonalność, wytrzymałość, a także ergonomię, dlatego doskonale sprawdzają się przy wszelkich zadaniach służbowych.

  Najwyższa jakość dźwięku dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w słuchawkach bezprzewodowych do telefonu

  Bezprzewodowe słuchawki do telefonu, dedykowane dla biznesu, zapewniają przede wszystkim bardzo wysoką jakość dźwięku przy każdym zastosowaniu. Niezależnie, czy będą używane do prowadzenia rozmów telefonicznych, czy na konferencjach, zapewnią bardzo czysty dźwięk bez zakłóceń. Dzięki wykorzystaniu takich nowoczesnych rozwiązań, jak redukcja szumów otoczenia, pozwalają uniknąć zagłuszenia głosu przez dźwięki dochodzące z sali konferencyjnej czy innych pomieszczeń, w których równocześnie znajduje się wiele osób. Zarówno same słuchawki, jak i dołączony do nich mikrofon to urządzenia audio wysokiej klasy, zapewniające najlepszy przekaz dźwięku z wyraźnym, naturalnym brzmieniem głosu. Dzięki temu sprawdzą się w każdej służbowej sytuacji, wymagającej pełnego profesjonalizmu.

  Bezprzewodowe słuchawki, zapewniające wysoki komfort użytkowania

  Ponieważ słuchawki bezprzewodowe stanowią często narzędzie pracy, profesjonalne modele są projektowane w taki sposób, by były w pełni ergonomiczne. Tego typu sprzęt audio, bez zastosowania odpowiednich rozwiązań, może być obciążeniem dla słuchu przy intensywnym użytkowaniu przez wiele godzin bez przerwy, dlatego producenci zapewniają dodatkowe zabezpieczenia, chroniące zdrowie. Przykładem jest funkcja redukcji nagłych skoków natężenia dźwięku, dzięki czemu używanie słuchawek jest bardziej komfortowe i bezpieczne dla pracownika.

  Ponadto, urządzenia zapewniają także komfortową pracę – są bardzo wygodne dzięki możliwości wielostopniowej regulacji, umożliwiającej dopasowanie ich do głowy użytkownika. Wykonanie z lekkich materiałów eliminuje problem dyskomfortu przy długotrwałym użytkowaniu, co jest dodatkowym plusem.

  Sprzątanie jest czynnością, której nie lubimy. Najczęściej traktujemy sprzątanie jako przykry obowiązek, który trzeba wypełnić, jednak ciągle mamy wrażenie, że czas na sprzątanie mogliśmy spożytkować znacznie lepiej. Rozwój osobisty, czas spędzony z rodziną, poszukiwanie nowych klientów dla firmy? W czasie, który poświęcamy na sprzątanie można zrobić naprawdę wiele. Sprzątnie w firmie to jeden z ważnych tematów, nad którym musi zastanowić się każdy przedsiębiorca. Czy wynajęcie ekipy sprzątającej się opłaca?

  Sprzątnie biur Łódź – korzyści

  Wynajęcie firmy zajmującej się sprzątaniem https://eclear.pl/sprzatanie-biur-lodz/ może być bardzko korzystne. Poniżej pięć korzyści, które masz zagwarantowane wybierając firmę sprzątającą w Łodzi.

  Doświadczenie i wprawa w sprzątaniu. To prawda, że każdy potrafi sprzątać, jednak nie każdy robi to dobrze. Osoby zajmujące się sprzątaniem w Łodzi, doskonale wiedzą, w jaki sposób uporać się z konkretnymi zabrudzeniami.

  Doskonała jakość pracy. Pracownicy firm sprzątających są wyspecjalizowani w sprzątaniu. Znają techniki sprzątania, używają dobrych produktów, mają też wprawę. Dzięki temu jakość ich pracy jest bardzo wysoka. Możesz zapraszać do swojego biura klientów, kontrahentów, możesz załatwiać w nim bardzo ważne sprawy – zawsze będzie prezentowało się doskonale!

  Profesjonalny sprzęt do sprzątania. Formy oferujące sprzątanie biur najczęściej wyposażone są w odpowiedni sprzęt, który zapewnia absolutną czystość. Nie musisz kupować odkurzacza, mopa czy innych sprzętów – dobra firma wszystko zapewnia!

  Wysokiej jakości środki. Profesjonalne firmy zajmujące się sprzątaniem biur w Łodzi wykorzystują w swojej pracy wyłącznie najlepsze detergenty i środki do mycia. Dzięki nim efekty sprzątania są widoczne, utrzymują się długo. Ładne zapachy, dokładne wyczyszczenie miejsc trudnych do wysprzątania – dla firmy sprzątającej nie jest to żaden kłopot!

  Oszczędność czasu i środków. Wydaje Ci się, że zatrudnienie firmy sprzątającej to spory koszt? Jednak, na pewno mniejszy niż w przypadku, kiedy musiałbyś zatrudnić osobę zajmującą się sprzątaniem na etat w firmie. Ktoś to przecież robić musi! Niektórzy właściciele firm decydują się na to, że sprzątać będą sami. Jednak, nie jest to dobre na dłuższą metę. Dlaczego? Ponieważ poświęcając kilka godzin na sprzątanie biura w tygodniu, traci się cenny czas na rozwój firmy lub pozyskiwanie klientów.

  Dlaczego warto zdecydować się na firmę sprzątającą?

  • Czyste biuro jest wizytówką firmy. Możesz zaprosić do niego zawsze swoich klientów, nawet tych najważniejszych.
  • W czystym biurze lepiej się myśli i pracuje. Twoje działania, jak i działania pracowników będą wydajniejsze.
  • Obowiązują przepisy, w których musisz zapewnić pracownikom odpowiedni standard pracy.
  • Nie trzeba tworzyć stanowiska pracy dla osoby sprzątającej i borykać się z kolejnymi kosztami dla firmy.
  • Nie trzeba zajmować się kupowaniem środków czystości, detergentów, sprzętu do sprzątania – firmy sprzątające w Łodzi, dysponują wszystkim co najpotrzebniejsze!
  • Czas, który mógłbyś spędzić na sprzątaniu, lub Twój pracownik, można przeznaczyć na działania, które mają realny wpływ na działanie przedsiębiorstwa.

  Biorąc pod uwagę to wszystko, na pewno wynajęcie ekipy sprzątającej jest posunięciem opłacalnym. Należy jednak pamiętać, że oczywiście nie każda firma potrzebuje aż tak dużego wsparcia. Właściciel jednoosobowej działalności może poradzić sobie ze sprzątaniem sam, chociaż zdarza się, że działań i zadań w firmie jest tka dużo do wykonania, że na sprzątanie po prostu brakuje czasu.

  Koszty związane z wynajęciem ekipy lub osoby sprzątającej są niewielkie z porównaniu z tym, co możemy dzięki temu zyskać, lub co możemy stracić, kiedy wybierzemy inna formę, inny sposób sprzątania (np. samemu). Warto zastanowić się nad wynajęciem dobrej firmy, polecanej również przez innych przedsiębiorców. Firm oferujących sprzątanie w Łodzi jest bardzo dużo i z całą pewnością można wybrać taką, która sprawdzi się najlepiej!

  czy wynajęcie ekipy do sprzątania biura się opłaca

 • "Ja obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta..." - to początek roty ślubowania, którą składają przyjmowani do służby funkcjonariusze. 24 nowych policjantów ślubowało dziś na sztandar i tym samym wstąpiło w szeregi opolskiej Policji. Po ukończeniu szkolenia podstawowego, 2 funkcjonariuszy rozpocznie służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu. Akty ślubowania wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Opolu nadinsp. Jarosław Kaleta.

 • Policjanci w całym kraju czuwać będą nad bezpieczeństwem podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ulicach wszystkich województw zadba o to większa liczba patroli. Przed oficjalnym rozpoczęciem funkcjonariusze szkolili wolontariuszy, przypominając im m.in. podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas kwestowania. Policjanci apelują o to, by w każdej sytuacji wymagającej interwencji alarmować ich dzwoniąc pod numer alarmowy 112. Oto kilka porad, które pozwolą uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

 • Pożyczki krótkoterminowe znane są częściej pod potocznym określeniem "chwilówki". Charakteryzują się relatywnie niską kwotą długu oraz krótkim terminem spłaty zobowiązania. Pożyczki krótkoterminowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują nagłego zastrzyku pieniędzy, ale posiadają gwarancję, że będą mogły oddać należność (zazwyczaj powiększoną o prowizję) w ciągu najbliższych tygodni.

  Na co można wziąć pożyczkę krótkoterminową?

  Oferty chwilówek zostały stworzone z myślą o ludziach, którzy nie posiadają odłożonych pieniędzy na koncie bankowym, a zarazem natknęli się na niespodziewane wydatki. istnieje możliwość skorzystania z promocji dla nowych klientów, obejmuje ona pierwszą pożyczkę bez kosztów. Przykładowe oferty, także jeżeli chodzi o pożyczki bez BIK, dostępne są na stronie CentrumPozyczek360 - pożyczkę krótkoterminową można przeznaczyć na:

  • wypoczynek wakacyjny - chociaż pieniądze przeznaczone na letni wyjazd zazwyczaj odkładamy przez cały rok, to nie zawsze uda się uzbierać całą kwotę. Jeżeli brakuje nam niewielkiej ilości pieniędzy, żeby opłacić wymarzone wakacje, to chwilówka może być bardzo korzystnym rozwiązaniem.
  • szkolna wyprawka - każdy rodzic dziecka w wieku szkolnym zdaje sobie sprawę, że końcówka sierpnia to okres wzmożonych wydatków. Wysłanie dziecka do szkoły to zazwyczaj wydatek rzędu kilkuset złotych, z którym trzeba liczyć się każdego roku.
  • prezenty na święta - boże narodzenie to kolejny okres, w którym czeka na nas wiele wydatków. Uczta wigilijna oraz prezenty dla najbliższych to spory wydatek, dlatego często nie posiadamy oszczędności, które pozwolą zakupić wszystkie produkty.
  • prace remontowe - chwilówka nie zawsze starcza na wykonanie całego remontu mieszkania, ale może okazać się bardzo przydatnym zastrzykiem gotówki dla osób, którym zabrakło pieniędzy na dokończenie zmian. Wiadomo, że nikt nie chce żyć w mieszkaniu, które jest jedynie w połowie wyremontowane.
  • przeprowadzka - zmiana miejsca zamieszkania zawsze się z dodatkowymi wydatkami. Często musimy zapłacić za transport dobytku albo zakupić część pozostawionych rzeczy w nowym miejscu.
  • nowe pasje - czasami rozpoczęcie regularnego uprawiania pewnych czynności wiąże się z dodatkowym, jednorazowym wydatkiem. Chociażby zapisując się do szkółki tenisowej musimy najpierw nabyć odpowiedni strój sportowy, rakietę oraz inne akcesoria.
  • podnoszenie kwalifikacji - wiele dostępnych na rynku kursów doszkalających wymaga zapłacenia należytej kwoty pieniężnej. Zazwyczaj jest to opłacalny wydatek, ponieważ może zwrócić się w przyszłości ze sporą nadwyżką. W przypadku braku pieniędzy na udział w szkoleniu warto rozważyć wzięcie chwilówki.

  W jakich sytuacji lepiej nie brać pożyczek krótkoterminowych?

  Nie zawsze chwilówka to dobre rozwiązanie. Oto sytuacje, w których lepiej zastanowić się, czy na pewno potrzebujemy pożyczki:

  • spłata innych zobowiązań - branie chwilówki w celu spłaty innych pożyczek może doprowadzić do tak zwanej pętli zadłużenia, czyli wciąż rosnącego długu powiększonego o nieustannie wzrastające prowizje.
  • utrata pracy - niespodziewany brak stałego dochodu zazwyczaj związany jest z problemami finansowymi, dlatego wzięcie pożyczki krótkoterminowej jest ryzykowne, ponieważ nie wiadomo, czy w najbliższym czasie zdobędziemy jakikolwiek pieniądze na spłatę zadłużenia.

  Dla kogo przeznaczone są pożyczki krótkoterminowe?

  Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu wraz z Filharmonią Opolską organizują ciekawą akcję. PKS-em do Kultury to przejazd na spektakl teatralny i koncert w dniu 27.01.2019 roku. Zapoznaj się ze szczegółami.
   
  Zapraszamy na ferie zimowe z MOK-iem. Ruszają zapisy na półkolonie. Zapraszamy dzieci w wieku od 7 - 12 lat. Mamy do Waszej dyspozycji dwa turnusy: 28.01 - 1.02.2019 r., 04.02 - 08.02.2019 r. Koszt tygodniowego turnusu to 195 zł.
   
 • Kierowca busa, podczas wyprzedzania na zakręcie innego pojazdu doprowadził do zderzenia czołowego z samochodem osobowym. To wstępne ustalenia policjantów z kędzierzyńsko-kozielskiej drogówki. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. To zdarzenie mogło zakończyć się tragedią i szczęście, że nikt w nim nie zginął.

 • Kiedy na zewnątrz panują niskie temperatury wiele osób narażonych jest na utratę życia lub zdrowia na skutek wychłodzenia organizmu. Problem ten dotyka przede wszystkim osoby bezdomne oraz osoby będące pod wpływem alkoholu. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy odpowiednie służby za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie.

 • Każdy z nas chce jak najbardziej umilić swoje życie. Próbujemy na wiele sposobów oderwać się od codziennej rutyny na rzecz spełniania własnych potrzeb psychologicznych. Każdy ma własny sposób odstresowania się. Dla jednego mogą być to wakacje, ktoś inny woli karnet na siłownię. Każdy plan nie od dziś kosztuje swoje. W dzisiejszych czasach większość naszych wypłat wydajemy urzędom, bankom czy spółdzielniom płacąc rachunki. Wiele ludzi decyduje się na pożyczkę krótkoterminową w celu sfinansowania swoich planów.

  Czy opłaca się brać pożyczkę krótkoterminową?

  W porównaniu do kredytów hipotecznych czy innych zapożyczeń w bankach, pożyczki krótkoterminowe zwane także "chwilówkami" są dużo tańsze, szybsze oraz prostsze do wzięcia.

  Aby skorzystać z chwilówki, potrzebujemy tylko dowodu osobistego, a opłaty za nią są niewiele większe od opłat za gaz czy prąd. Krótki termin spłaty pożyczki, do 90 dni powoduje również, że raty są dużo niższe, a sama kwota pożyczanych przez nas pieniędzy nie musi być duża, bo już od 50 złotych do nawet 3000 złotych. Daje nam to dużą swobodę przy spłacaniu jej i nie będzie tak dużym obciążeniem dla naszego portfela jak np. kredyt czy pożyczka długoterminowa.

  Gdzie wziąć pożyczkę krótkoterminową?

  W dzisiejszym świecie istnieje wiele firm, które udzielą nam chwilówki na bardzo dobrych warunkach, które możemy sami określić. Dużą łatwością jest to, że większość z nich funkcjonuje przez internet, dzięki czemu możemy wziąć pożyczkę nawet nie wychodząc z domu - także w przypadku jeżeli jesteśmy osobą zadłużoną. Pod adresem https://centrumpozyczek24h.pl/pozyczki-dla-zadluzonych znajdziemy między innymi chwilówki dla zadłużonych. Akcja taka trwa nie więcej niż 10 minut, a w razie potrzeby możemy skontaktować się z konsultantem jeżeli jakieś warunki nie są dla nas jasne.

  Nawet jeżeli nie chcemy wziąć pożyczki przez internet, możemy odwiedzić jedną z wielu placówek udzielających chwilówek na zawołanie. Popularność takiej formy pożyczenia pieniędzy skutkuje powstawaniem coraz więcej ilości firm udzielających pożyczek krótkoterminowych dzięki czemu mamy bardzo szeroką ofertę. Pożyczki udzielane w innych firmach mogą różnić się Roczną Stopą Oprocentowania (RRSO), minimalną oraz maksymalną kwotą pożyczki oraz terminem spłaty, dzięki czemu możemy wybrać taką, która najbardziej nam odpowiada.

  Jakie zagrożenia mogą wynikać z pobierania pożyczek krótkoterminowych?

  Wiele firm chce zarobić na swoich pożyczkach. Mają w większości dość skomplikowane warunki, które nie są zrozumiałe ani korzystne dla klientów. Problem dla nas może stać się fakt, że czekają nas wysokie kary za niespłacanie pożyczonych pieniędzy. Powiększa się również kwota, którą musimy spłacić jeżeli nie zrobimy tego do wyznaczonego terminu, a stwarzanie problemów ze spłatą pożyczki może być dla nas przykre w przyszłości, ponieważ w bankach staniemy się mało wiarygodni przy braniu kredytu dzięki czemu nasze warunki kredytowe mogą być dla nas jak najbardziej niekorzystne.

  Dodatkowe informacje

  Sprawdź ranking pożyczek dzięki któremu w szybki sposób porównasz jednocześnie wiele ofert pożyczek krótkoterminowych - sprawdź więcej.

  Czy opłaca się brać pożyczkę krótkoterminową?

  11 stycznia o godzinie 18.00 w DK "Lech"kolejne wydarzenie teatralne zorganizowane przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych "Pasja". Spektakl w wykonaniu Teatru 534 nosi tytuł: "O nicości w miłości". Cena biletu - 20 zł. Można je rezerwować pod numerem telefonu: 579 512 308.
 • Podawał się za brata, bo prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości oraz miał sądowy zakaz. Nie wiedział jednak, że brat był poszukiwany. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z kędzierzyńsko-kozielskiej drogówki. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 • Pogoda nie rozpieszcza kierowców. Zmieniająca się aura, przymrozki, deszcz ze śniegiem i wiatr mocno utrudniają jazdę. W tym okresie, to właśnie niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, jest jedną najczęstszych przyczyn wypadków drogowych. Zwiększona koncentracja, zasada ograniczonego zaufania czy odpowiednie przygotowanie swojego pojazdu do zimy to podstawowe wytyczne, których musimy przestrzegać.

 • 13 stycznia 2019 roku! 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Jeśli jesteś wolontariuszem, znajdziesz tu ważne informacje.
  27 Finał WOŚP! Juz 13 stycznia 2019 roku! Jak wspomóc Orkiestrę? Gdzie spotkam wolontariuszy? Światełko do Nieba inne niż co roku…
 • Policjanci z Kędzierzyna-Koźla, po krótkim pościgu zatrzymali dwóch 19-latków. Mężczyźni są podejrzewani o kradzież alkoholu. Jak ustalono, to nie jedyna kradzież z którą mogą mieć związek mężczyźni.

 • Tegoroczny Sylwester w Kędzierzynie-Koźlu minął spokojnie. Nad bezpieczeństwem uczestników sylwestrowych zabaw czuwała zwiększona liczba policjantów. Funkcjonariusze nie odnotowali incydentów z fajerwerkami. Spokojnie było również na drogach naszego powiatu. W Nowy Rok funkcjonariusze nie odnotowali żadnego zdarzenia drogowego.