Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kędzierzyna-Koźla

Kryminalni z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listem gończym. Jeden z nich aby uniknąć zatrzymania, schował się w szafie. Dodatkowo w mieszkaniu w którym przebywali ,policjanci znaleźli i zabezpieczyli środki odurzające. Mężczyźni zostali doprowadzeni do placówki penitencjarnej, gdzie odbywają zasądzoną karę.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zapukali do drzwi jednego z mieszkań na terenie Kędzierzyna-Koźla. Z ich ustaleń wynikało, że mają tam przebywać dwie osoby poszukiwane.

Drzwi do lokalu otworzyła im kobieta, która zaprzeczyła tym informacjom. Gdy funkcjonariusze zostali zaproszeni do środka, w jednym z pokoi zastali 32-latka. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach, kryminalni potwierdzili, że jest on poszukiwany listem gończym do odbycia kary  pozbawienia wolności.

W trakcie dalszych czynności w jednym z pokoi policjanci znaleźli kolejną osobę poszukiwaną listem gończym. 21-latek , który miał do odbycia karę 6-miesięcy pozbawienia wolności, chcąc uniknąć zatrzymania schował się w szafie ubraniowej.

Dodatkowo funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli  w mieszkaniu susz roślinny oraz schowany w zamrażarce woreczek foliowy z białym proszkiem.

Poszukiwani  mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do Zakładu Karnego, gdzie odbywają zasądzoną karę. W związku z ujawnieniem środków odurzających policjanci prowadzą w tej sprawie postępowanie.