Zapowiada się spore wydarzenie, które będzie znakomitą okazją do spotkania po latach wszystkich, którzy skończyli szkołę. Wspomnień nie będzie końca, a przy okazji będzie to również czas podsumowań i wspólnej zabawy. Kozielska "Żegluga" szykuje się do wielkiego zjazdu absolwentów.

Po latach, każdy z uczestników będzie mógł zasiąść w szkolnej ławie razem ze swoim nauczycielem albo kumplem z klasy. Program zapowiada się atrakcyjnie i mimo, że do 17 czerwca jeszcze dwa miesiące, warto już dziś zaplanować sobie ten dzień, szczególnie, że wypada on w sobotę.

Placówka zaprasza wszystkich, którzy do 2010 roku ukończyli żeglugowe technikum, licea i szkołę zasadniczą. Oficjalne otwarcie wydarzenia zaplanowano na rynku, gdzie nastąpi powitanie wszystkich uczestników i przemówienia dyrekcji oraz zaproszonych gości. W programie jest też występ orkiestry, wspólne zbiorowe zdjęcie wykonane dronem oraz przemarsz ulicami do szkoły. Następnie zabawa będzie kontynuowana w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zakrzowie.

Opłatę za udział w zjeździe należy dokonać do 27 kwietnia. Szczegóły, harmonogram oraz ważne informacje można znaleźć na stronie: https://n.zegluga.edu.pl/?p=1001.