UM Kędzierzyn-Koźle: Spacer ku zmianom na osiedlu
Trwają prace nad przygotowaniem programu rewitalizacji miasta. Jedną z form konsultacji społecznych są spacery studyjne. To doskonała okazja, aby bezpośrednio w terenie wskazać miejsca, które wymagają zmian w pierwszej kolejności. Do przechadzki zaproszeni są wszyscy zainteresowani mieszkańcy.
Przypomnijmy, że opracowywany dokument dotyczy podobszarów Koźle, Koźle Koszary oraz Centrum. Do tej pory zainteresowane osoby uczestniczyły już w otwartych warsztatach, badaniach ankietowych czy zgłaszały karty przedsięwzięć. Pora ruszyć w miasto.
Pierwszy spacer odbędzie się 29 maja w Kłodnicy i po Starym Mieście. Rozpocznie się on o godzinie 16:30. Dzień później, czyli 30 maja konsultacje w terenie kontynuowane będą od godziny 16:30 po najstarszej części Koźla. Ze szczegółami zaplanowanych tras można zapoznać się w załączonym obwieszczeniu. W przygotowaniu jest jeszcze przechadzka. Ta zaplanowana jest na początku czerwca w rejonie podobszaru Centrum.
| Załącznik | Wielkość |
|---|---|
| 2.98 MB |
Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle,
kedzierzynkozle.pl/pl/aktualnosc/spacer-ku-zmianom-na-osiedlu
Ostatnie Artykuły

Nie syreny, lecz testy sprawdziły młodych strażaków z powiatu

Kędzierzyńsko-kozielska elita sportowa znów dostała stypendia

W Budowlance padły słowa, których młodzi często nie mówią głośno

W Pradze zabłysły młode gimnastyczki z Kędzierzyna–Koźla i przywiozły medale

Świąteczny rytm w Muzeum Ziemi Kozielskiej - zanim ruszysz, sprawdź plan

Volvo Car Poland z rekordem rejestracji w 2025 r. Nowości w ofercie na 2026 r. z myślą o dalszej elektryfikacji

Kozielski SP ZOZ z certyfikatem, który stawia seniorów w centrum opieki

Fałszywe akcje ORLEN skusiły mieszkankę powiatu. Straciła prawie 3 tys. zł

Kwiaty na grobie twórcy przedwojennej Policji złożyli mundurowi z Kędzierzyna-Koźla

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla ruszyli na tory w międzynarodowej akcji

Jedna wiadomość w komunikatorze uruchomiła policyjną akcję ratunkową

Komputer bez stresu w Kędzierzynie-Koźlu - MBP rusza z kursem dla seniorów

Koźleńscy wodniacy bez zmian – OSP ORW zostaje z tym samym zarządem


