Odsłonięto program Dni Kędzierzyna-Koźla 2024: MOK zaskakuje gwiazdami
Kulturalne święto miasta nadchodzi z impetem! Już na przełomie maja i czerwca będziemy świadkami wyjątkowego wydarzenia, które zgromadzi na jednej scenie znakomitych artystów. Przygotujcie się na dwa dni pełne muzyki, zabawy i niezapomnianych wrażeń.
  • 31 maja i 1 czerwca - dwa dni pełne atrakcji
  • Koncerty gwiazd: Enej, Grubson, Jacek Kawalec z zespołem
  • Atrakcje dla dzieci: koncert "Centrum Uśmiechu", giga klocki w Parku Pojednania
  • Zakończenie dnia zabawą z DJ-em i koncertem zwycięzcy Koz All Music Festival

Impreza rozpocznie się koncertem dla najmłodszych już o godzinie 17.00, a zakończy późnym wieczorem energetyczną zabawą z DJ-em. W ciągu dnia na scenie wystąpią zarówno lokalni artyści, jak i znane zespoły. "W naszej bajce", koncert CEM "K-Kwarta" odbędzie się o godzinie 16.00, natomiast główne gwiazdy wieczoru, takie jak Jacek Kawalec z zespołem i Grubson, zaprezentują się na scenie o 20.00 i 22.00.

Na zamkniętym odcinku alei Jana Pawła II, gdzie tradycyjnie odbywać się będzie festiwal, mieszkańcy i goście miasta będą mogli cieszyć się nie tylko muzyką, ale również różnorodnością atrakcji dodatkowych. Dla najmłodszych przygotowano specjalną strefę z gigantycznymi klockami, która będzie dostępna od 14.00 do 19.00 w Parku Pojednania.

Zaplanujcie już teraz swoje dni, aby nie przegapić tego kulturalnego wydarzenia, które co roku przyciąga do naszego miasta tłumy miłośników dobrej muzyki i rodzinnej zabawy.


Na podstawie: Urząd Miasta w Kędzierzynie-Koźlu