Zapisy na wakacyjne półkolonie szkolne już otwarte
Zaplanuj letni wypoczynek swojego dziecka już dziś! Miejskie półkolonie startują z nową ofertą edukacyjno-rekreacyjną, zapewniając atrakcyjne i bezpieczne spędzenie wolnego czasu dla najmłodszych.
  1. Zapisy na miejskie półkolonie już trwają.
  2. Półkolonie odbywać się będą w ośmiu wybranych szkołach podstawowych.
  3. Program zapewnia zajęcia kreatywne i sportowe, dostosowane do wieku uczestników.
  4. Pierwszeństwo zapisów mają dzieci pracujących rodziców, szczególnie z klas I-III.

Organizowane przez lokalny Wydział Oświaty i Wychowania, półkolonie szkolne oferują dzieciom szansę na rozwijanie swoich pasji i talentów poprzez różnorodne warsztaty i zajęcia grupowe. Jest to idealna okazja, aby dzieci mogły bezpiecznie cieszyć się wolnym czasem, rozwijając jednocześnie swoje umiejętności społeczne i kreatywne.

Każda grupa półkolonijna będzie liczyć maksymalnie 20 uczestników, a w przypadku dzieci młodszych – do 10. roku życia – liczba ta zostanie ograniczona do 15 osób. Takie małe grupy gwarantują indywidualne podejście wychowawców oraz bezpieczeństwo uczestników.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Warto więc nie zwlekać i zapewnić swojemu dziecku miejsce w jednej z grup. To doskonała okazja, by w czasie wakacji dzieci mogły skutecznie połączyć zabawę z edukacją, spędzając czas w gronie rówieśników.


Na podst. Urząd Miasta w Kędzierzynie-Koźlu