Maszyny i urządzenia w Kędzierzynie-Koźlu - adresy, godziny otwarcia, oceny
← Katalog firm - Kędzierzyn-Koźle
3 firmy z kategorii Maszyny i urządzenia w Kędzierzynie-Koźlu. Adresy, godziny otwarcia i oceny klientów Google.
Maszyny i urządzenia na mapie
Lista firm
To nie jest ranking - firmy na poniższej liście prezentowane są losowo. Chcesz, by Twoja firma była na pierwszym miejscu? Sprawdź ofertę
1. DREWMAX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
DREWMAX Sp. z o.o. z Kędzierzyna-Koźla projektuje i produkuje maszyny oraz urządzenia dla przemysłu. Firma specjalizuje się w automatyce przemysłowej, systemach ważenia i pakowania, a także rozwiązaniach do paletyzacji. W ofercie znajdują się m.in. linie ważąco-pakujące do worków otwartych i opakowań sztywnych, automatyczne linie do worków z płaskiej folii, wagopakowarki, stanowiska napełniania worków Big-Bag oraz linie zamykania worków.
Zakres produkcji obejmuje również zasuwy, przenośniki, rozdzielacze, redlery typu „U”, stacje rozładunku worków Big-Bag i kraty dozujące. Urządzenia są przeznaczone m.in. dla przemysłu chemicznego, spożywczego i rolnictwa. Firma oferuje ponad 100 maszyn i urządzeń, a jej rozwiązania powstają z wykorzystaniem polskiej myśli inżynieryjnej.
2. LVD-Polska Sp. z o.o.
LVD-Polska Sp. z o.o. działa w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Kozielskiej 91. Firma jest sklasyfikowana jako dostawca maszyn metalowych i należy do kategorii hurtowni w sektorze przemysłu i produkcji. Obsługuje klientów poszukujących maszyn oraz rozwiązań wykorzystywanych w pracy z metalem.
Siedziba firmy jest dostępna dla osób poruszających się na wózkach. Cykl pracy obejmuje dni robocze, od poniedziałku do piątku.
3. Maszyny s.c. Projektowanie i Wytwarzanie Leszek Iwaniszewski Stanisław Bagrowski
Maszyny s.c. Projektowanie i Wytwarzanie Leszek Iwaniszewski Stanisław Bagrowski z Kędzierzyna-Koźla projektuje i wytwarza maszyny do produkcji siatki węzłowej. Firma oferuje urządzenia własnej konstrukcji, sprzedawane w Europie, a także maszyny wykonywane na zamówienie, dostosowane do wymagań dotyczących szerokości siatki, liczby przetwarzanych drutów i wydajności. Jej rozwiązania są przeznaczone dla producentów siatek wykorzystujących druty stalowe.
Przedsiębiorstwo działa od 1994 roku, a od 2005 roku prowadzi działalność we własnym obiekcie w Kędzierzynie-Koźlu. Rozwój konstrukcji obejmuje kolejne serie maszyn LS, w tym LS8 i LS9. Firma podkreśla ich uniwersalność, łatwość przezbrajania na inne rozmiary siatki oraz możliwość obsługi przez jednego pracownika. Maszyny LS8 osiągają, zależnie od rodzaju siatki i jakości drutu, praktyczną wydajność 800-1200 m² na godzinę.
Prezentowane zestawienie nie jest rankingiem - firmy wyświetlane są w kolejności losowej i nie obejmują wszystkich podmiotów działających na tym terenie. Jeśli prowadzisz firmę i chcesz, aby znalazła się na tej liście - albo chcesz, aby została z niej usunięta - napisz do nas. Oceny i liczba opinii pochodzą z publicznych danych Google i mogą ulec zmianie - warto potwierdzić telefonicznie.
