Kiedy pracownik sklepu zareagował na jego zachowanie, mężczyzna wyjął nóż i zaczął mu grozić. Chwilę po tym został zatrzymany przez policjantów. 36-latek trafił do policyjnego aresztu. Miał przy sobie skradzione telefony. Jak ustalili funkcjonariusze zatrzymany może mieć na swoim koncie także inne przestępstwa.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 16. Do jednego ze sklepów w centrum handlowym wszedł mężczyzna, który dziwnie się zachowywał. W pewnym momencie klient podszedł do sprzętu grającego i zaczął puszczać głośno muzykę. Na to zareagował pracownik sklepu, który go upomniał. Wówczas mężczyzna wyjął nóż i skierował go w jego stronę. Gdy 36-latek dowiedział się, że została wezwana policja opuścił sklep.

Już po chwili na miejsce przyjechali policjanci, którzy przed centrum handlowym namierzyli mężczyznę. 36-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze znaleźli przy nim nóż oraz dwa telefony, które zostały wcześniej skradzione. Dodatkowo policjanci ustalili, że miał on się także dopuścić innych przestępstw na terenie województwa opolskiego.