Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kędzierzyna-Koźla

Krawaty zyskujące na popularności

Elegancki mężczyzna wygląda wyjątkowo korzystnie w krawacie. Nowoczesne akcesoria i dodatki potrafią odmienić każdą stylizację. Dlatego modne krawaty od Giacomo Conti noszone są przez panów coraz częściej nie tylko do pracy i na oficjalne spotkania. Także codzienny, casualowy, niezobowiązujący look może być ciekawszy dzięki akcesoriom wiązanymi pod szyją.

Modne krawaty, czyli jakie?

Krawat to chyba najbardziej ponadczasowy z męskich dodatków. Krawaty są zarówno kochane, jak i nienawidzone, obarczone niezasłużonymi konotacjami dusznego środowiska pracy i restrykcyjnych zasad dotyczących ubioru. Jednak XXI wiek przyniósł wielki powrót do tradycji w świecie odzieży męskiej. W dobie „ biznesowego casualu ” garnitur nie jest już symbolem konformizmu czy pracy w biurze. Noszenie ładnego krawata to jeden z najpewniejszych sposobów, aby dobrze ubrany mężczyzna wyróżniał się na tle morza plisowanych spodni khaki i workowatych niebieskich koszul zapinanych na guziki.

Nie powinno więc dziwić, że krawat - podobnie jak wiele innych elementów tradycyjnej odzieży męskiej - przeżywa obecnie renesans. Być może z powodu (i nie pomimo) bardziej swobodnego, nowoczesnego ubioru, więcej mężczyzn decyduje się na noszenie krawata, ponieważ chcą, zamiast niechętnie zakładać go, ponieważ muszą. I może tak właśnie powinno być przez cały czas.

Modne krawaty z geometrycznym motywem świadczy o wyszukanym stylu i świadomym kształtowaniu wizerunku. Jakie wzory wracają do łask? Przede wszystkim klasyki, nieprzemijające hity: kratka regularna, romby, ukośne pasy. Projektanci mody męskiej co sezon oferują ciekawe motywy wywodzące się z przeszłości. Warto sięgać po sprawdzone wzory i eksperymentować z modą.

Dawna moda na krawaty wraca do gry

Jeszcze kilkanaście lat temu elegancki mężczyzna musiał chodzić w krawacie. Potem przyszła moda na niezobowiązujący, casualowy look. Codzienne stylizacje wciąż mogą zaskakiwać właśnie dzięki eleganckim dodatkom. Modne krawaty męskie posiadają ciekawe wzory. Króluje geometria, prostota i lekka nonszalancja. Krawat przyciąga uwagę. Potrafi zmienić wizerunek mężczyzny w kilka sekund. Ubierając co pracy białą koszulę można urozmaicić swój wygląd właśnie dzięki krawatowi. Popularna krata w odważnych zestawieniach kolorystycznych to propozycja dla panów, którzy chcą od mody czegoś więcej. Proste pasy też mogą wyglądać ciekawie. Nowoczesne wzory połączone są często z dawnymi motywami. Efektem takiego połączenia są bardzo zaskakujące kompozycje geometryczne.

Krawat zamiast męskiej biżuterii i innych dodatków

Kobiety mają duży wybór dodatków do strojów i akcesoriów. To oczywiście jedna z opinii. Tymczasem modne krawaty potrafią zmienić każdą stylizację. Wyjście do pracy w krawacie z motywacyjnym napisem to świadomy wybór. Ciekawe wzory pasują idealnie do prostych, męskich koszul. Nie trzeba koniecznie zakładać marynarki. Wystarczy dobrać kolor i motyw krawatu do codziennych okazji. Na podróż służbową warto zabrać kilka sztuk, by o różnych porach dnia wyglądać inaczej. Dzięki pomysłowym kompozycjom barwnym na krawatach, biała koszula będzie zawsze wyglądała ciekawie i intrygująco.

Na ślub i inne specjalne okazje - eleganckie modne krawaty

Moda ślubna to nie tylko klasyczne połączenie bieli i czerni. Coraz więcej panów szuka odmiany, która pomoże przełamać ślubny schemat garnituru w ciemnych barwach. Męskie dodatki to muszka i krawat. Wiązane pod szyją akcesoria dodają uroku. Sprawiają, że specjalna okazja zostaje podkreślona za pomocą ubioru. Jakie wzory są najmodniejsze na ślub? Przede wszystkim geometryczne, ponadczasowe motywy. Warto wybrać wzorzysty krawat zamiast jednobarwnego. Wówczas stylizacja będzie znacznie ciekawsza.

Wśród męskich dodatków i akcesoriów do codziennych stylizacji, krawaty zajmują ważne miejsce. Potrafią odmienić wizerunek i wygląda zwykłej, białej koszuli. Są nieodłącznym elementem szczególnie ważnych uroczystości: ślubów, rocznic, spotkań w pracy. W codziennym looku warto stosować krawaty z ciekawym wzorem.