Barwniki do makijażu Permanentnego

Makijaż permanentny zdobywa u kobiet coraz większą popularność, a zapotrzebowanie na tego typu zabiegi rośnie w niezwykłym tempie. Oznacza to również że klientki oczekują usług na najwyższym poziomie i wyłącznie olśniewających efektów. Jak zapewnić im najlepsze możliwe pigmentowane? Sięgając po najlepsze dostępne na rynku barwniki do makijażu permanentnego od Hanami. Co wyróżnia je spośród wielu pigmentów dostępnych na rynku? Dowiedz się więcej i skorzystaj z naszej szerokiej oferty.

Pigmenty do makijażu permanentnego – trwała i stabilna pigmentacja

W Hanami Pigments oferujemy wyłącznie najwyższej jakości barwniki do makijażu permanentnego, polecane przez wielu znanych specjalistów z branży. Zapewniają one niezwykle intensywne trwałe i stabilne napigmentowanie. Wpływa to na piękny efekt subtelnie podkreślonych, naturalnych brwi, powieki czy ust.

Kolory barwników Hanami zostały starannie wyselekcjonowane i sprawdzone przez fachowców z ogromnym doświadczeniem. Dajemy więc możliwość linergistom na doskonałe dopasowanie pigmentu do włosów i cery klientki w celu uzyskania jak najlepszego efektu po wygojeniu. Cechują się one dużą głębią i nasyceniem barw.

Barwniki Hanami – bezpieczeństwo przede wszystkim

Każda osoba udająca się do salonu piękności liczy, że zachowane zostaną wszystkie możliwe względy bezpieczeństwa. Odpowiednia higiena oraz sterylne warunki pracy kosmetyczki – to podstawa podczas każdego zabiegu. Dzięki naszym barwnikom do makijażu permanentnego masz gwarancję tego, że oferujesz swoim klientom w pełni bezpieczną usługę. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii występowanie reakcji alergicznych jest zredukowane praktycznie do minimum. Są one w 100% biokompatybilne z naszym organizmem, przez co ten nie próbuje pozbyć się go spod naskórka. Wpływa to również na komfort – nasze pigmenty działają przeciwzapalnie i wspomagają proces gojenia się makijażu.

Wybierz produkty w pełni wolne od wolne od substancji, które mogłyby powodować niepożądane efekty. W naszej ofercie znajdziesz takie barwniki jak:

  • pigmenty do permanentnego makijażu brwi,
  • pigmenty do ust,
  • pigmenty do powiek,
  • pigmenty do skóry głowy,
  • pigmenty do medycznej pigmentacji.

Pigmenty do microbladingu – doskonale podkreślają brwi

Microblading to manualna technika makijażu permanentnego, która polega na rekonstrukcji brwi metodą piórkową. Jako że jest wykonywana całkowicie ręcznie przez linergistę, bez użycia maszynki, również barwik do tego przeznaczony musi posiadać odpowiednie właściwości. Nasze pigmenty do mikrobladingu to idealna receptura i gęstość gwarantujące najlepsze efekty i całkowite bezpieczeństwo dla skóry. W naszym sklepie internetowym znajdziesz barwniki do brwi w następujących kolorach:

  • blond golden,
  • brown maranti,
  • sepia,
  • black coffee,
  • brown black.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu, w którym znajdziesz wszystkie artykuły potrzebne do wykonywania wspaniałego makijażu permanentnego. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów – Hanami Pigments.