Wyrazy szacunku dla rodzin zastępczych w Kędzierzynie-Koźlu
Dzień Rodzicielstwa Zastępczego to wyjątkowa okazja, aby wyrazić uznanie i wdzięczność wszystkim rodzinom, które przyjęły pod swoje skrzydła dzieci potrzebujące ciepła i stabilizacji. Dzięki ich poświęceniu, najmłodsi odzyskują poczucie bezpieczeństwa i mogą znowu marzyć.
  1. Wyrazy szacunku i podziękowania dla rodzin zastępczych.
  2. Znaczenie troski i wsparcia dla dzieci.
  3. Życzenia siły, wytrwałości i zdrowia.
  4. Podkreślenie odpowiedzialności tej misji.

Wszystkim rodzinom zastępczym składamy serdeczne podziękowania za ich codzienny trud i oddanie. Dzięki ich trosce dzieci odzyskują poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji, co pozwala im marzyć i realizować swoje plany. To właśnie dzięki takim rodzinom, najmłodsi mogą znowu czuć się kochani i potrzebni.

Siły i wytrwałości, zrozumienia w pełnieniu tej odpowiedzialnej i niezwykłej misji. Rodzicielstwo zastępcze to nie tylko ogromna odpowiedzialność, ale także niezwykła misja, która wymaga wiele zrozumienia i cierpliwości. Wsparcie, jakie rodziny zastępcze oferują dzieciom, jest nieocenione i zasługuje na najwyższe uznanie.

Wszelkiej pomyślności, zdrowia i wszystkiego, co najlepsze. Wszystkim rodzinom zastępczym życzymy dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności. Wasza praca i poświęcenie są niezwykle ważne, a my doceniamy każdy Wasz wysiłek włożony w tworzenie bezpiecznego i ciepłego domu dla dzieci.


Na podstawie: Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu