Kieszonkowy park w mieście już otwarty! Sprawdź, co oferuje!

Nowa przestrzeń rekreacyjna na Pogorzelcu już cieszy mieszkańców! Park kieszonkowy, który powstał w sąsiedztwie Domu Dziennego Pobytu nr 5, to prawdziwa oaza zieleni i relaksu. Zobacz, co nowego oferuje to miejsce!
- Pogorzelec zyskał wyjątkowy park kieszonkowy
- Co czeka na odwiedzających w nowym parku?
Pogorzelec zyskał wyjątkowy park kieszonkowy
W sercu Pogorzelca powstała nowa strefa rekreacyjna, która z pewnością przyciągnie mieszkańców i ich rodziny. Teren, który dotąd pozostawał niezagospodarowany, przeszedł metamorfozę, a efekty są imponujące. Nasadzone rośliny oraz wytyczone ścieżki zachęcają do spacerów i aktywności na świeżym powietrzu.
Co czeka na odwiedzających w nowym parku?
W parku nie brakuje atrakcji! Mieszkańcy mogą korzystać z tradycyjnych ławek, leżaków oraz huśtawek ogrodowych, które zapewnią komfortowy wypoczynek. Dla najmłodszych przygotowano niespodziankę w postaci tyrolki to idealne miejsce na zabawę i radość. Dodatkowo, teren został objęty monitoringiem, co zwiększa bezpieczeństwo odwiedzających.
Zapraszamy wszystkich do odkrywania uroków nowego parku! To doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi w pięknym otoczeniu natury. Niech Pogorzelec stanie się miejscem spotkań i relaksu dla każdego!
Na podstawie: Urząd Miasta w Kędzierzynie-Koźlu
Ostatnie Artykuły

Opolscy kontrterroryści trenują bez przerwy - dowódca ujawnił kulisy służby

Dzieci z przedszkola pokazały patriotyzm bez wielkich słów

W Kędzierzynie-Koźlu MPSZOK-i będą zamknięte. Przerwa obejmie oba punkty

Zmiana odbioru wielkogabarytów w gminie Leśnica – termin przesunięty o dwa dni

Tydzień Bibliotek 2026 - książki, ludzie i otwarte drzwi

Łukasz Ziegler wrócił do II LO. Za robotyką stoi ciężka praca

Rada Starego Miasta ma nową siedzibę. W dawnej Studni jest więcej miejsca

Ponad 2 promile i chwila nieuwagi - zderzenie w centrum Kędzierzyna-Koźla

Rowerem na koncert i piknik. Święto Europy w Kędzierzynie-Koźlu nabierze tempa

Tomasz Hubert Kandziora w Sławięcicach opowie, jak rodzi się lokalna historia

Majówka na drogach pod lupą - policja zapowiada kontrole do 4 maja

Wnuk i dziadek wrócili z medalami. Jacob Stankiewicz został mistrzem Polski

Nowy blok przy Jasnej rusza. W Kędzierzynie–Koźlu przybędzie 32 mieszkania

