Zmiany tras autobusów podczas imprezy sportowej w mieście

W związku z zaplanowaną imprezą sportową w Kędzierzynie-Koźlu komunikacja miejska pojedzie inaczej niż zwykle — w godzinach 6.00–18.00 pasażerowie muszą się liczyć z objazdami i zawieszonymi przystankami. Zmiany obejmą kilka linii i dotyczą przede wszystkim odcinków na ul. 1-go Maja i ul. Stalmacha. Sprawdź, które kursy i przystanki będą czasowo niedostępne.
- Zmiany tras w Kędzierzynie-Koźlu i wyłączone przystanki
- Tymczasowe przystanki i kontakt z dyspozytorem
Zmiany tras w Kędzierzynie-Koźlu i wyłączone przystanki
Podczas wydarzenia, w dniu 16 listopada przewoźnik wprowadza objazdy dla linii 1, 2, 3, 5, 12 i 13. W efekcie zawieszone zostaną przystanki przy ul. 1-go Maja (dotyczy przystanku „Kosmos”), ul. Pionierów, ul. Harcerskiej, ul. Wojska Polskiego oraz alei Lisa. Organizator może wcześniej odblokować zamknięte fragmenty trasy, co pozwoli autobusom wrócić na stałe przebiegi przed planowaną godziną zakończenia.
Tymczasowe przystanki i kontakt z dyspozytorem
Autobusy będą kursować głównie ulicami 1-go Maja i Stalmacha, z pominięciem wskazanych przystanków. W rejonie ul. Stalmacha, przy siedzibie Komendy Powiatowej Policji, pojawią się tymczasowe przystanki obsługujące linie wyłączone z normalnych tras. W razie wątpliwości pasażerowie mogą dopytać u Dyspozytora pod numerem telefonu 77 483 52 52 (wew. 15).
na podstawie: MZK Kędzierzyn-Koźle.
Ostatnie Artykuły

Rycerze, łuki i legenda Koźla - muzeum na jedną noc przeniesie do średniowiecza

W Magnolii świąteczny stół, świeca i młode głosy przedłużyły Wielkanoc

W Dobrodzieniu rusza znakowanie pojemników i kończy się swoboda przy odbiorze śmieci

Kędzierzyński basen zamienił się w jedną wielką sztafetę i padł rekord

Romowie w regionie między dawną wędrówką a historią, która wciąż trwa

Po zimie ruszyły pilne naprawy jezdni na ulicach Kędzierzyna–Koźla

Wielkanocny stół w parafii na Pogorzelcu otworzył się dla samotnych i potrzebujących

Dwa złote występy lekkoatletów z Kędzierzyna-Koźla błysnęły w Toruniu

W PSP nr 5 uczniowie ćwiczyli ratowanie życia zamiast zwykłej lekcji

Szczury wracają tam, gdzie leży jedzenie – czas na obowiązkowe odszczurzanie

Noc z Andersenem zanurzy bibliotekę w morskiej baśni

Wiklina połączyła Kędzierzyn-Koźle i Czechy w warsztatach pełnych tradycji
![[SIATKÓWKA] ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Aluron CMC Warta Zawiercie 1:3 w ćwierćfinale PlusLigi](/images/mecz/thumbnails/zaksa-kedzierzyn-kozle-aluron-cmc-warta-zawiercie-06042026-13.webp)
[SIATKÓWKA] ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Aluron CMC Warta Zawiercie 1:3 w ćwierćfinale PlusLigi

