„NIE dla cyberprzemocy!!!” pod taką nazwą policjanci z Kędzierzyna-Koźla zorganizowali kolejny konkurs filmowy dla uczniów szkół podstawowych i III klas gimnazjalnych z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Uczestnictwo w konkursie należy zgłosić do 11 marca 2019 roku. Na zespoły, które stworzą najlepsze filmy, czekają nagrody. Zapraszamy do udziału.

Przesłaniem konkursu „NIE dla cyberprzemocy!!!” jest m.in. zwrócenie uwagi na zagrożenia z jakimi dzieci i młodzież mogą się spotkać w internecie. To także możliwość kształtowania świadomej, mądrej oraz odpowiedzialnej postawy w czasie korzystania z nowoczesnych technologii.

Najważniejsze informacje

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i III klas gimnazjalnych z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Szkoła może zgłosić na konkurs tylko jedną pracę.

Chęć uczestnictwa szkoły w konkursie należy zgłosić do 11 marca 2019 r.

Film może trwać maksymalnie 15 minut.

Plik będący filmem/spotem powinien być wykonany techniką cyfrową przy użyciu kamery video, telefonu komórkowego, aparatu fotograficznego itp., zapisany na płycie DVD w postaci jednego pliku video w jednym z formatów: AVI, WMV, MP4 (rozdzielczość min 800/600).

Prace konkursowe należy dostarczyć do 15 maja 2019 r., na adres:

Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu

Ul. Wojska Polskiego 18

47-220 Kędzierzyn-Koźle

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 7 czerwca 2018 r. w Domu Kultury „Chemik”. Gdzie podczas finału zostaną wyświetlone filmy biorące udział w konkursie.

Regulamin konkursu oraz kartę zgłoszenia można pobrać poniżej.

Pliki do pobrania