Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kędzierzyna-Koźla

Joanna Aleksandrowicz z zespołem wystąpi w Kędzierzynie-Koźlu podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmów Niezależnych im. Ireneusza Radzia "Publicystyka 2019". Koncert odbędzie się 19.10 o godz. 19.00 w DK "Koźle", bilety w cenie 25 zł. Kup on-line.


Joanna Aleksandrowicz aktorka i wokalistka młodego pokolenia urodzona w Zduńskiej Woli. Występowała m.in na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Novej Scenie w Bydgoszczy oraz gościnnie na scenie Teatru Roma w Warszawie.

Pierwszy koncert filmowo- musicalowy artystka zagrała we współpracy z członakmi zespołu Varius Manx. Od tego czasu regularnie koncertuje.

Lubi mówić o sobie, że ma „duszę z minionej epoki”. To sformułowanie nabiera pełnych barw podczas jej koncertów i recitali, ale nie tylko. Kocha swój zawód i jest ciekawa życia, ludzi oraz każdego doświadczenia artystycznego. Praca i realizacja zawodowych projektów sprawiają, że jest naprawdę szczęśliwa.

Współpracuje z najlepszymi muzykami, pełnymi pasji i zaangażowania. Ceni ludzi profesjonalnych, uczciwych i… pozytywnych. Niesie pomoc i serce potrzebującym, aby dopełnić swojej misji – nie tylko jako artystki, ale przede wszystkim – człowieka. Od 2015 współorganizuje akcję charytatywną „Basket Brigade Zduńska Wola”, w ramach której zbierane są niezbędne przedmioty dla potrzebujących rodzin z regionu Zduńskiej Woli.

„Od nocy do nocy” to najpiękniejsze utwory z musicali polskich i światowych oraz – przede wszystkim – filmów. Dopracowany w najmniejszych detalach. Profesjonalni muzycy (perkusista, basista, pianista), niepowtarzalny klimat… Joanna wraz z zespołem oczarowuje publiczność zgromadzoną na salach i przenosi do innych czasów.

Joanna Aleksandrowicz plakat d