Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kędzierzyna-Koźla

Klub Honorowych Dawców Krwi "Kropelka Krwi” działający przy Międzynarodowym Stowarzyszeniu Policji (IPA Kędzierzyn-Koźle) wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Kędzierzynie-Koźlu po raz kolejny organizuje akcję honorowego oddawania krwi. Tym razem do organizacji przedsięwzięcia przyłączył się także sklep Carrefour. Swój najcenniejszy dar będzie można oddać już w sobotę 9 października.

W sobotę 9 października Klub Honorowych Dawców Krwi "Kropelka Krwi” działający przy Międzynarodowym Stowarzyszeniu Policji (IPA Kędzierzyn-Koźle) wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Kędzierzynie-Koźlu po raz kolejny organizuje akcję honorowego oddawani krwi. Tym razem do organizacji przedsięwzięcia przyłączył się także sklep Carrefour. Na parkingu marketu przy ul. Kozielskiej 20 w godz. 12:00-16:00 będzie czekał Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Opola. Dla osób, które oddadzą krew przygotowano upominki. Policjanci będą tam także prowadzić działania profilaktyczne. Jedną z przygotowanych przez funkcjonariuszy atrakcji będzie policyjny radiowóz oraz motocykl.

Gorąco zachęcamy wszystkich chętnych, do czynnego udziału w zbiórce. Pamiętajmy, że dzielenie się krwią nic nie kosztuje. Życiodajny płyn trafia do szerokiej grupy odbiorców, m.in. rannych w wypadkach, osób przewlekle chorych, kobiet w ciąży oraz dzieci.

Serdecznie zapraszamy