Roczna szkoła makijażu permanentnego — naucz się, w jaki sposób podkreślać piękno innych

Hanami PMU Academy to wyspecjalizowana szkoła makijażu permanentnego, która ma wieloletnie doświadczenie w branży beauty. Uzyskane certyfikaty, a także profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie ze strony trenerów to jedne z licznych korzyści, jakie przyniosą ci nasze szkolenia. Wszyscy nasi kursanci odnoszą niesamowite efekty, a ich praca gwarantuje klientkom najwyższą jakość wykonania makijażu oraz szybki rozwój twojego salonu.

Decydując się na kurs w Hanami PMU Academy sprawimy, że twoje piękno permanentnie rozkwitnie.

Szkolenia z mikropigmentacji — zaplanuj swoją przyszłość w branży beauty

Dzięki indywidualnemu podejściu jesteśmy w stanie dostosować szkolenia niezależnie od posiadanych umiejętności czy doświadczenia. Szeroka gama ćwiczeń i warsztatów pozwoli nam wybrać najlepsze rozwiązanie. Roczna szkoła makijażu permanentnego wprowadzi cię w szereg zagadnień związanych z prawidłowym wykonywaniem mikropigmentacji. Na zajęciach zostaną omówione m.in. znieczulenia i ich wpływ na jakość pigmentacji, wskazania i przeciwwskazania do wykonania PMU, a także szkolenie z pierwszej pomocy, które zakończy się certyfikatem.

Nasi specjaliści wprowadzą cię w tajniki fotografii w makijażu permanentnym oraz marketingiem i kreowaniem wizerunku w sieci. Zagadnienia z tego zakresu pozwolą na ulepszenie działania twojego salonu, szybszy rozwój bądź udany start w elitarnym świecie profesjonalistów.

Co nas wyróżnia? — czyli dlaczego warto zdecydować się na roczny kurs

Przede wszystkim zajęcia prowadzone przez wieloletnich trenerów i organizatorów międzynarodowych mistrzostw w makijażu permanentnym, niezawodne i bezpieczne urządzenia najwyższej klasy, dzięki którym każde ćwiczenia praktyczne będą sprawiać ci przyjemność. Wprowadzone zostaną materiały szkoleniowe po to, aby wdrożyć się w teorię, która jest nieodłącznym elementem pracy linergisty.

W https://hanami.academy/szkola-makijazu-permanentnego/ wdrożyliśmy możliwość wybrania pakietów tak, aby możliwość przystąpienia do rocznej szkoły makijażu permanentnego była dostosowana dla każdego. Dodatkowo 10 zjazdów w systemie zaocznym zagwarantuje możliwość połączenia nauki z pracą. Roczna szkoła makijażu permanentnego to idealna szansa na rozwój i sukces w świecie beauty. Odwiedź naszą stronę internetową, a chętnie pomożemy ci w dobraniu najlepszej oferty dla ciebie.