Już 12 sierpnia możesz wzmocnić standardy demokratyczne w Polsce!

Chcesz czynnie uczestniczyć w demokratycznym procesie wyborczym? Teraz to możliwe! Kędzierzyn-Koźle zaprasza na szkolenie w ramach Akademii Demokracji. Zyskaj wiedzę oraz umiejętności, które pozwolą Ci skutecznie działać w komisjach wyborczych i wpływać na uczciwość wyborów.

Innowacyjny projekt szkoleniowy Fundacji Niezależne Media o nazwie Akademia Demokracji ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej i umocnienie demokratycznych standardów w Polsce. Składa się z zespołu doświadczonych prawników i praktyków związanych z wyborami, co pozwala oferować wnikliwe seminaria skierowane do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych.

Akademia Demokracji przygotowuje uczestników do odpowiedzialnej roli w nadzorowaniu procesu wyborczego. Nasze szkolenia skupiają się na edukacji z zakresu prawa wyborczego, rozpoznawaniu nieprawidłowości oraz reagowaniu na sytuacje zakłócające przebieg wyborów. Wierzymy, że dajemy ludziom narzędzia, które pomogą im skutecznie monitorować proces wyborczy i chronić zasady demokratycznego wyboru – mówi Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Szkolenie odbędzie się już 12 sierpnia w Kędzierzynie-Koźlu. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.