Karatecy z Bushido zdobyli 9 medali na Sudetes Open Grand Prix
„Wojownicy” z Kędzierzyna-Koźla zdobywają medale na prestiżowym turnieju karate w Karpaczu. Stowarzyszenie Sympatyków Karate „Bushido” wróciło do domu z imponującą liczbą nagród, co świadczy o ich wysokim poziomie przygotowania i determinacji.
  1. Zawody „Sudetes Open Grand Prix” zgromadziły ponad 320 uczestników z całej Polski.
  2. Reprezentacja Kędzierzyna-Koźla zdobyła 9 medali.
  3. W turnieju wzięło udział 12 zawodników z naszego miasta.
  4. Udział zawodników był współfinansowany przez Gminę Kędzierzyn-Koźle.

W Karpaczu odbyła się trzecia edycja „Sudetes Open Grand Prix”, w której udział wzięło ponad 320 zawodników reprezentujących 31 klubów z całego kraju. Wśród nich znalazła się także 12-osobowa drużyna z Kędzierzyna-Koźla, która zdobyła aż 9 medali.

W zaciętej rywalizacji, siedmiu karateków z Kędzierzyna-Koźla stanęło na podium. Marcin Delewicz zdobył pierwsze miejsce oraz trzecie miejsce w konkurencji kata, Dominik Plazak wywalczył dwa trzecie miejsca w kata i kumite, Martyna Wojciechowska zajęła drugie miejsce w kata, a Antoni Mucha drugie miejsce w kumite. Kolejne medale zdobyli Oskar Mierzwiński, Kasper Kudella i Lena Czogała, którzy zajęli trzecie miejsca w kumite.

Wysokie wyniki zawodników są efektem ich ciężkiej pracy i zaangażowania, ale również wsparcia finansowego Gminy Kędzierzyn-Koźle, które umożliwiło im udział w turnieju. „Wojownicy” ze Stowarzyszenia Sympatyków Karate „Bushido” po raz kolejny udowodnili, że są jednymi z najlepszych w kraju.

Turniej „Sudetes Open Grand Prix” to nie tylko okazja do rywalizacji, ale także możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na tle innych uzdolnionych sportowców. Dzięki takim wydarzeniom młodzi karatecy mogą rozwijać swoje talenty i zdobywać cenne doświadczenia, które z pewnością zaprocentują w przyszłości.

Opierając się na: UM Kędzierzyn-Koźle