Kędzierzyn-Koźle: Jakub Lewczak znów na podium w Pucharze Polski w jeździe na deskorolce
Jakub Lewczak z Kędzierzyna-Koźla kontynuuje swoją imponującą serię sukcesów w Pucharze Polski w jeździe na deskorolce, zajmując trzecie miejsce w Krakowie. Dzięki wcześniejszym osiągnięciom, młody sportowiec utrzymuje pozycję lidera w kategorii U16.
  1. Jakub Lewczak zajął trzecie miejsce w zawodach w Krakowie.
  2. Uczeń PSP nr 9 pozostaje liderem klasyfikacji generalnej.
  3. Trzecia runda Pucharu Polski odbędzie się w Słupsku.

Kraków, będący drugim przystankiem w ramach Pucharu Polski w jeździe na deskorolce, gościł młodych i utalentowanych zawodników z całej Polski. Jednym z nich był Jakub Lewczak, reprezentant Kędzierzyna-Koźla, który ponownie pokazał swoje umiejętności i zajął trzecie miejsce w zawodach.

Jakub, uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9, dzięki wywalczeniu pierwszego miejsca w poprzednim turnieju, utrzymuje się na pozycji lidera w klasyfikacji generalnej kategorii U16. Mimo że w Krakowie zajął trzecie miejsce, zdobyte wcześniej punkty pozwalają mu na pewne prowadzenie.

Przed Jakubem kolejne wyzwanie - trzecia runda Pucharu Polski, która odbędzie się w nadchodzący weekend w Słupsku. To tam młody sportowiec będzie miał okazję bronić swojej pozycji lidera i walczyć o kolejne cenne punkty.

Warto podkreślić, że sukcesy Jakuba Lewczaka są wynikiem nie tylko jego talentu, ale również ciężkiej pracy i determinacji. Jego osiągnięcia inspirują młodsze pokolenie i pokazują, że pasja połączona z wytrwałością może prowadzić do wielkich rezultatów.


Według informacji z: Urząd Miasta