Płynne Czytanie z Arturem Barcisiem na rejsie po Odrze już 29 lipca

Już w lipcu mieszkańcy będą mogli przeżyć wyjątkową literacką przygodę na wodach Odry z jednym z najbardziej lubianych aktorów polskiej sceny!
- Artur Barciś zaprasza na niepowtarzalny rejs po Odrze w naszym mieście
- Wejściówki na rejs dostępne od 21 lipca – nie przegap szansy na spotkanie z gwiazdą
Artur Barciś zaprasza na niepowtarzalny rejs po Odrze w naszym mieście
29 lipca o godzinie 16:00 nad rzeką Odrą odbędzie się niezwykłe wydarzenie, które połączy pasję do literatury z magią spotkania z wybitnym aktorem. Artur Barciś, znany z kultowych ról w „Dekalogu”, „Miodowych latach” czy „Ranczu”, poprowadzi kolejny rejs w ramach akcji „Płynne Czytanie”. To doskonała okazja, by poznać bliżej artystę, który z humorem i szczerością opowie o swojej drodze zawodowej oraz o książce „Aktor musi grać, by żyć”.
Start rejsu zaplanowano przy Stoczni Damen przy ulicy Stoczniowców 2. Wydarzenie to jest idealnym pomysłem na spędzenie letniego popołudnia – połączenie literatury, inspirujących rozmów i malowniczych widoków Odry gwarantuje niezapomniane wrażenia.
Wejściówki na rejs dostępne od 21 lipca – nie przegap szansy na spotkanie z gwiazdą
Udział w wydarzeniu wymaga posiadania wejściówki, które będzie można odebrać od 21 lipca od godziny 16:30. To ważna informacja dla wszystkich zainteresowanych – liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto być czujnym i nie zwlekać z odbiorem biletów.
„Płynne Czytanie” to inicjatywa, która zdobywa coraz większą popularność, a obecność Artura Barcisia tylko podnosi rangę tego literackiego rejsu. Zapraszamy wszystkich miłośników teatru, filmu i dobrej literatury do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu nad Odrą!
Na podst. MBPKK
Autor: krystian