Bartłomiej Mróz podarował prezydent Sabinie Nowosielskiej autograf

Bartłomiej Mróz odwiedza Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle i wręcza prezydent Sabinie Nowosielskiej wyjątkowy egzemplarz książki z autografem — w publikacji znalazł się jako jedyny mieszkaniec naszego miasta. Spotkanie było podziękowaniem za wieloletnie wsparcie i potwierdzeniem, że lokalne stypendia procentują na międzynarodowych arenach.
- Bartłomiej Mróz spotyka się dziś z władzami Kędzierzyna-Koźla
- Podziękowanie i autograf jako dowód współpracy miasta z paraolimpijczykiem
Bartłomiej Mróz spotyka się dziś z władzami Kędzierzyna-Koźla
W Urzędzie Miasta Kędzierzyn-Koźle odbyło się spotkanie z Bartłomiejem Mrozem — paraolimpijczykiem i wieloletnim stypendystą gminy. Z wizytą u prezydent Sabiny Nowosielskiej zawodnik przyszedł, aby wyrazić wdzięczność za wsparcie, które otrzymuje od władz miasta.
Podczas rozmowy Bartek wręczył prezydent wyjątkową pamiątkę — książkę zatytułowaną “Dyscypliny paraolimpijskie”. W publikacji znalazł się on jako jedyny mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla, co redakcja potraktowała jako symboliczne uhonorowanie jego osiągnięć i związku z miastem.
Podziękowanie i autograf jako dowód współpracy miasta z paraolimpijczykiem
Egzemplarz książki został podpisany przez Bartłomieja Mroza, co dodatkowo podkreśliło osobisty charakter podziękowań. Spotkanie potwierdza wieloletnią współpracę pomiędzy zawodnikiem a Urzędem Miasta oraz rolę lokalnego stypendium w rozwoju jego kariery sportowej.
Mróz reprezentuje Kędzierzyn-Koźle na arenach międzynarodowych, a wizyta w magistracie to również sygnał dla mieszkańców — inwestycja w sportowców przynosi wymierne efekty poza granicami miasta. Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle pozostaje wskazanym partnerem w takich działaniach, o czym przypominało to spotkanie.
Dziękujemy Bartłomiejowi Mrózowi za wizytę i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy, które będą promować nasze miasto na świecie.
Na podstawie: Urząd Miasta
![]()
Ostatnie Artykuły

44-latek polował na miejskie koziołki. Siekierą odcinał ich elementy

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla ruszyli na pomoc zwierzętom

Nocne polowanie na miejskie Koziołki. 44-latek z zarzutem

31 pomysłów na Kędzierzyn-Koźle. Mieszkańcy wybierają zmiany na osiedlach

Syreny przypomniały o Godzinie „W”. Hołd dla Powstańców Warszawskich

Torbą, pałką, nożem. Kobiety ćwiczyły reakcję na zagrożenie

Piasek, obrony i walka o każdy punkt. Finał siatkarskiego Grand Prix

Filmowy wieczór na Pogorzelcu. Familijna historia i darmowy popcorn

Łukasz Dąbrowski z Kędzierzyna-Koźla zapisał się w historii reprezentacji

Galeon, zjeżdżalnia i sensoryczne zabawy. Nowy plac przy przedszkolu nr 11

Kanapa wystawała z seata. Nietypowy transport w Kędzierzynie-Koźlu zakończył się mandatem

Najpierw ankieta, potem scena. W Kędzierzynie-Koźlu powstaną „Rytmy przyjaźni”

Lechia Sławięcice z wielkim triumfem w Danii. Złoto i nagroda MVP

Więcej cienia przy Wiklinowej. Mieszkańcy wybrali nową wiatę
Przydatne dane teleadresowe
- Urząd Stanu Cywilnego w Reńskiej Wsi - kontakt, godziny, rejestracja urodzenia, ślub, odpisy aktów
- Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle - kontakt, godziny, wydziały i e-usługi
- GOPS Cisek - kontakt, godziny, zasiłki i pomoc dla rodzin
- Publiczne Ognisko Artystyczne w Kędzierzynie-Koźlu - zajęcia, zapisy i kontakt
- Komisariat Policji w Kędzierzynie-Koźlu - kontakt, telefony, dzielnicowy
- Środowiskowy Dom Samopomocy Promyczek w Kędzierzynie-Koźlu - kontakt, oferta i przyjęcie
