Spotkanie z Krzysztofem Michalskim w bibliotece w Kędzierzynie

2 min czytania
Spotkanie z Krzysztofem Michalskim w bibliotece w Kędzierzynie


Spotkaj młodego pisarza w sercu Kędzierzyna-Koźla — rozmowy o powstaniu książki, inspiracje i szansa na rozpoczęcie własnej literackiej podróży czekają 19 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

  • Przyjdź do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kędzierzynie-Koźlu i poznaj Krzysztofa Michalskiego
  • Wejdź w dyskusję o książce i posłuchaj fragmentów tekstów

Przyjdź do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kędzierzynie-Koźlu i poznaj Krzysztofa Michalskiego

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza mieszkańców na spotkanie autorskie z Krzysztofem Michalskim. Wydarzenie odbędzie się 19 września 2025 roku o godzinie 12:00 w siedzibie biblioteki przy ul. Rynek 3.

To okazja, by usłyszeć o procesie tworzenia debiutanckiej książki oraz porozmawiać z autorem o inspiracjach i jego literackim spojrzeniu na świat. Spotkania tego typu często otwierają nowe perspektywy dla czytelników i lokalnych twórców — zarówno tych, którzy dopiero zaczynają, jak i tych, którzy szukają świeżych bodźców do pracy twórczej.

Wejdź w dyskusję o książce i posłuchaj fragmentów tekstów

Podczas spotkania będzie możliwość rozmowy z autorem na temat kulisów powstawania książki oraz wymiany wrażeń z innymi czytelnikami. W programie zazwyczaj mieszczą się krótkie czytania fragmentów, pytania publiczności i wymiana refleksji. Warto przyjść wcześniej, by zająć miejsce i w pełni skorzystać z rozmowy.

“Człowieczeństwo jest pojęciem względnym”

Zaproszenie na wydarzenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych — zarówno stałych bywalców biblioteki, jak i osób, które chcą poznać młode nazwisko literackie z naszego regionu. Organizatorzy zachęcają do udziału i rozmowy z autorem po spotkaniu.

Przypomnienie najważniejszych informacji:

  • Kto: Krzysztof Michalski (spotkanie autorskie)
  • Co: prezentacja debiutanckiej książki oraz rozmowa z autorem
  • Kiedy: 19 września 2025 r., godz. 12:00
  • Gdzie: Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Rynek 3, Kędzierzyn-Koźle

Przyjdź i daj się zainspirować — to może być początek ciekawej literackiej podróży.

Na podst. MBPKK

Autor: krystian