Konkurs Mój przyjaciel adopciak w Kędzierzynie-Koźlu — twórz dla schroniska!

Masz pomysł na pracę plastyczną albo opowiadanie i chcesz pomóc zwierzakom z kędzierzyńskiego schroniska? Weź udział w konkursie „Mój przyjaciel adopciak” i pokaż swoją kreatywność — prace można dostarczać do 25 września.
- Weź udział w konkursie w Kędzierzynie-Koźlu i pomóż adopciakom
- Prace i warunki zgłoszeń - co przygotować i gdzie oddać
Weź udział w konkursie w Kędzierzynie-Koźlu i pomóż adopciakom
Kozielskie Stowarzyszenie Twórców, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kędzierzynie-Koźlu oraz Przychodnia „4 Łapy” zapraszają uczniów i osoby z niepełnosprawnościami do udziału w konkursie plastyczno-literackim pod tytułem „Mój przyjaciel adopciak”. Inicjatywa łączy wsparcie dla zwierząt z możliwością artystycznej ekspresji.
Prace i warunki zgłoszeń - co przygotować i gdzie oddać
Dla najmłodszych uczestników, z klas I–IV, przewidziano część plastyczną. Można wykonać pracę w dowolnej technice, na przykład rysunek, malarstwo, kolaż albo rzeźbę. Uczniowie klas V–VIII mają za zadanie stworzyć krótkie opowiadanie o przyjacielu na czterech łapach. Tematyka jest dowolna - bohater może być realnym podopiecznym schroniska albo postacią wymyśloną przez autora.
Gotowe prace należy złożyć w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Kędzierzynie-Koźlu. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 25 września. To okazja, żeby przez twórczość zwrócić uwagę na los adopciaków i wesprzeć placówkę, która szuka domów dla swoich podopiecznych.
Na podstawie: UM Kędzierzyn-Koźle
Ostatnie Artykuły

Szydełka i włóczka w ruchu. Letnie bandany powstały w Kędzierzynie–Koźlu

Majowe porządki na torach. PKP zapowiada wycinkę i opryski

Przez blisko 20 lat miał znęcać się nad rodziną. Teraz usłyszał zarzuty

Aqua Active z 15 medalami – mocny występ kędzierzyńskich kajakarzy

Łukasz Dąbrowski jedzie na mundial. Powołanie przyszło po wielkim sezonie

Na działkach zaczyna się gorący sezon - Policja ostrzega przed złodziejami

Jedna iskra wystarczy - lasy płoną najczęściej przez człowieka

Przy Jagiellońskiej ruszą zmiany. Teren ma zyskać zieleń i wygodne wyposażenie

Z busa zrobili drugi dom. Rodzina z Kędzierzyna-Koźla pokazuje podróże bez pośpiechu

Młoda malarka zatrzyma w bibliotece chwilę tuż przed zachodem słońca

W Koźlu średniowiecze ożyło w muzeum i dało dzieciom amulety do ręki

PSP nr 9 wraca z wojewódzkiego finału ze srebrnym medalem

Nowy asfalt przy Plantach. Rowerzyści zyskają wygodne połączenie

