Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kędzierzyna-Koźla

Około 50% polaków posiada niespłacone zobowiązania. Większość z nich nawet ma więcej niż jedno zadłużenie. Takie osoby nie posiadają żadnych szans na uzyskanie kredytu w banku. Jednak obecnie na rynku finansowym działają firmy pozabankowe oferujące wygodne oferty dla zadłużonych.

Wiele osób myśli, że posiadanie negatywnego wpisu w bazach dłużników, stanowi przeszkodę do uzyskania pozytywnej decyzji pożyczkowej. W bazach i rejestrach dłużników gromadzone są dane na temat przeszłych i obecnych zobowiązaniach osoby. Na podstawie tej informacji tworzy się skoring kredytowy. Im wyższa ilość punktów, tym większa szansa na uzyskanie pożyczki. Instytucji pozabankowe działają na zasadach innych niż banki. Dlatego osoby zadłużone mogą dostać pożyczkę nawet w przypadku negatywnej historii kredytowej. Gdzie szukać pożyczki bez weryfikacji klienta? Czy osoba posiadająca zajęcie komornicze może dostać pożyczkę w firmie pozabankowej?

Pożyczki dla zadłużonych – jak to możliwe

Kryteria weryfikowania wnioskodawcy podczas analizy wniosku o pożyczkę przez firmy pozabankowe mają zupełnie inne podstawy. Warto pamiętać, że nie każda osoba zadłużona może dostać pożyczkę, ponieważ wnioski klientów są rozpatrywane na warunkach indywidualnych. W zasadzie są dwie możliwości na uzyskanie pożyczki dla osoby zadłużonej. Najpierw należy skierować wniosek o pożyczkę do firm, działających na terenie całej Polski. Drugą opcją jest aplikowanie o pożyczkę w firmie społecznościowej, oferujące pożyczki prywatne dla osób fizycznych i przedsiębiorstw.

Pożyczki dla zadłużonych - gdzie szukać

Jak znaleźć odpowiedniego pożyczkodawcę

W celu wyszukania dobrej oferty pożyczkowej należy sięgnąć do porównywarki na stronie https://marketpozyczka.pl/kredyt-bez-zdolnosci-kredytowej. Portal gromadzi aktualne informacje o firmach, oferujących pożyczki dla zadłużonych. Zaoszczędzisz dużo czasu, ustalając odpowiednie filtry. Przed złożeniem wniosku o gotówkę zapoznaj się z podstawowymi wymaganiami, które stawia przed klientami wybrana firma. Wiele pożyczkodawców w celu ochrony przed brakiem spłaty pożyczki w terminie ustalają konkretne wymaganie. Tak więc klient może być poproszony o przesłanie zaświadczenia z pracy, wyciągu z konta bankowego lub przedstawienia poręczyciela.

Jak dostać pożyczkę dla zadłużonych

Proces zaciągnięcia pożyczki dla zadłużonych nie jest wcale trudny. Należy zarejestrować się na stronie wybranego pożyczkodawcy i wypełnić kilka krótkich kroków:

  • wypełnić wniosek;
  • dokonać weryfikacji konta;
  • poczekać na decyzję;
  • otrzymać przelew gotówki.

Weryfikacja rachunku  to najważniejszy etap złożenia wniosku. Pożyczka jest przekazywana na rachunek klienta, z którego był dokonany przelew weryfikacyjny. Dla osób, nieposiadających konta bankowego, dostępne są oferty pożyczki do odbioru na poczcie lub za pomocą czeku GIRO. Do złożenia wniosku należy przygotować tylko dowód osobisty, numer konta oraz telefon komórkowy. W przypadku decyzji pozytywnej koszty zostaną przekazane na konto klienta jeszcze w dniu złożenia wniosku. Pamiętaj jednak o terminowej spłacie zobowiązania. Ponieważ przeterminowanie powoduje złe konsekwencje finansowe, Nie warto też zaciągać kolejne pożyczki na spłatę poprzedniego zobowiązania. Może to doprowadzić do wpadnięcie w spiralę długów.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.