Policjanci z Kędzierzyna-Koźla gościli pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej Nr 1. Dzieci mogły zapoznać się z pracą policjantów, a przy okazji dowiedziały się jak bezpiecznie spędzać wolny czas oraz jak unikać zagrożeń.

Pierwszaki ze Szkoły Podstawowej Nr 1 odwiedziły policjantów z Kędzierzyna-Koźla. Dzieci mogły zobaczyć, jak wygląda codzienna służba funkcjonariuszy w różnych wydziałach. W trakcie zwiedzania komendy, dużą ciekawość wzbudziła praca oficera dyżurnego oraz pomieszczenie dla osób zatrzymanych. Uczniowie zobaczyli także lustro weneckie oraz radiowozy.

Spotkanie było dobrą okazją do rozmowy z dziećmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Policjantka wskazała najmłodszym jak bezpiecznie spędzać wolny.

Dzieci chętnie włączały się w rozmowę na temat bezpieczeństwa w różnych codziennych sytuacjach, wykazując się przy tym dużą wiedzą.  

  • Pierwszaki odwiedziły komendę
  • Pierwszaki odwiedziły komendę
  • Pierwszaki odwiedziły komendę

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.