Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Kędzierzyna-Koźla

II edycja Ogólnopolskiego festiwalu Kozielska Scena Debiutów odbędzie się w dniach: 15.11 - 17.11.2019 r. Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca. Rejestrujcie się na stronie: k-kwarta.pl


Stowarzyszenie Centrum Edukacji Muzycznej "K-Kwarta" oraz Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza Państwa i Waszych podopiecznych do wzięcia udziału w II edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Kozielska Scena Debiutów 2019”.

Festiwal ma na celu popularyzację twórczości polskich artystów, kompozytorów oraz autorów tekstów. Festiwal potrwa 3 dni. Rozpocznie się próbami w towarzystwie orkiestry festiwalowej. Wykonawcy zostaną wyłonieni przez radę artystyczną festiwalu na podstawie nadesłanych nagrań video.

Drugiego dnia odbędą się przesłuchania konkursowe natomiast trzeciego – Koncert Galowy oraz koncert zaproszonej gwiazdy.

Tegoroczną gwiazdą festiwalu a zarazem jurorem będzie Urszula Dudziak z zespołem Walk Away.

Rejestracja uczestników poprzez Formualrz zgloszeniowy
Termin nadesłania zgłoszeń do 30 czerwca 2019 r.

festival bann fb

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.