Policjanci z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali do kontroli kierowcę fiata. 41-latek przekroczył dozwoloną prędkość. Dodatkowo okazało się, że był poszukiwany. Mężczyzna po wpłaceniu zasądzonej za przestępstwo skarbowe kary grzywny został zwolniony.

W poniedziałek (13.05) policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiego ruchu drogowego zatrzymali do kontroli w Starym Koźlu osobowego fiata. Kierowca tego pojazdu na obowiązującej 50 km/h jechał z prędkością ponad 70 km/h. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem oraz otrzymał punkty karne.

W trakcie prowadzonej kontroli dodatkowo okazało się, że 41-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Częstochowie. Miał on do odbycia 50 dni zastępczej kary pozbawienia wolności, ponieważ nie zapłacił 1000 złotych kary grzywny zasadzonej za przestępstwo skarbowe. Mężczyzna, po wpłaceniu zaległości został zwolniony.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.