Kostium kąpielowy - jaki dla wystającego brzucha?

Dla wielu kobiet wystający brzuch to wystarczający powód, by ukrywać swoją sylwetkę pod obszernymi, luźnymi ubraniami - nawet w letnie dni. Drobne niedoskonałości naszego ciała nie powinny być problemem, dla którego unikamy wyjść na plażę. Szczególnie że dostępne obecnie kostiumy kąpielowe pomagają ukryć wszelkie niedoskonałości i podkreślić atuty naszych sylwetek. Jakie kroje strojów będą najlepsze dla pań, które borykają się z wystającym brzuszkiem?

Kostium kąpielowy dla puszystych

Wbrew pozorom obszerne koszulki nie sprawiają, że skutecznie ukrywamy nasz brzuch. Czasami możemy wręcz taką stylizacją dodać sobie kilka kilogramów. Pewna siebie kobieta o imponujących kształtach to niestety rzadki widok na naszych plażach. A potrzeba tak niewiele, by stać się taką właśnie osobą. Wystarczy jedynie odpowiedni kostium kąpielowy, w którym poczujemy się kobieco i zmysłowo. Jak uzyskać taki efekt przy pomocy kostiumu kąpielowego?

Jednoczęściowy kostium kąpielowych kamuflażem dla brzucha

Najskuteczniejszym sposobem na zakamuflowanie odstającego brzucha jest wybór kostiumu jednoczęściowego. Elastyczny materiał doskonale dopasuje się do naszej sylwetki, zadba jednak także o to, aby najdrobniejszy skrawek naszego ciała utrzymać w miejscu. Jedynym sposobem na idealną sylwetkę w stroju kąpielowym nie jest wyłącznie zasłonięcie drobnych mankamentów. Kiedy już to zrobisz, skup się na tym, w jaki sposób wyeksponować swoje atuty. Mimo odstającego brzucha masz piękne, smukłe nogi? Kostium jednoczęściowy doskonale je wyeksponuje i optycznie wydłuży.

Wybierając odpowiedni krój jednoczęściowego kostiumu kąpielowego, możesz także skutecznie podkreślić swoje wcięcie w talii bądź jeśli to koniecznie, sprawić, że będzie widoczne, mimo że w rzeczywistości jest znacznie mniejsze.

Majtki z wysokim stanem - schowaj swoje kompleksy pod kostiumem kąpielowym

Wystający brzuch możesz skutecznie ukryć nie tylko pod jednoczęściowym kostiumem. Jeśli wyłącznie ten obszar ciała jest dla Ciebie źródłem kompleksów, ukryj tylko go, odsłaniając całą resztę. Możesz to zrobić, wybierając dwuczęściowy strój, w którym dolna część składa się z majtek z wysokim stanem. Zwróć uwagę czy posiadają one gruby pas, który utrzyma brzuch na swoim miejscu. Zbyt cienki pasek może dać efekt odwrotny od zamierzonego - wpijać się w nasze ciało, tworząc nieestetyczne odcięcie - nie wspominając już o tym, że będzie po prostu mało komfortowe. Zadbaj też o to, aby dól od stroju nie był w zbyt jaskrawych kolorach bądź wzorach. Twoim zadaniem jest bowiem odwrócenie uwagi od problematycznego miejsca, a rzucający się w oczy motyw z pewnością w tym nie pomoże.