UM Kędzierzyn-Koźle: KSD przystankiem w drodze do kariery wokalnej
Niezwykłe aranżacje popularnych utworów w wykonaniu szalenie zdolnych i utalentowanych. Młodzi artyści wzięli na warsztat takie przeboje jak Nic nie może przecież wiecznie trwać”, Nie chcę więcej” oraz Tacy sami”.
Koncert laureatów zakończył trzydniowe święto piosenki dziecięcej. W ramach ogólnopolskiego festiwalu Kozielska Scena Debiutów” podziwialiśmy wokalistów z odległych zakątków Polski. Swoimi umiejętnościami popisywali się uczestnicy m.in. z Leszna, Zielonej Góry, Katowic, Bolesławca, Raciborza czy Opola. Na zakończenie muzycznego maratonu” wystąpił Wojciech Myrczek jeden z najlepszych wokalistów jazzowych w Polsce, a jednocześnie juror.
Organizatorem przeglądu już po raz piąty było Centrum Edukacji Muzycznej K-Kwarta oraz Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu.
Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle,
kedzierzynkozle.pl/pl/aktualnosc/ksd-przystankiem-w-drodze-do-kariery-wokalnej
Autor: krystian