Literacki rejs z Ewą Kassalą ponownie na Odrze
Rejsy literackie na Odrze powracają z nowymi atrakcjami! Tym razem mieszkańcy będą mieli okazję spotkać się z popularnymi autorami podczas wyjątkowych wydarzeń organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną. Książkowe podróże po rzece to doskonały sposób na spędzenie czasu w towarzystwie literatury.
  1. Rejsy organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną.
  2. 14 czerwca spotkanie z Marią Pakulnis.
  3. 17 czerwca na pokładzie „Silesi” ks. Bogusław Kowalski.
  4. Obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona.

„Płynne czytanie” to wydarzenie, które od lat cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców. Tym razem na pokładzie „Silesi” gościła Ewa Kassala, autorka powieści baśniowo-historycznych. Podczas rejsu pisarka opowiedziała o swojej najnowszej książce z serii „Czas potęgi”, która przenosi czytelników w magiczny świat historii i legend.

W najbliższym czasie planowane są jeszcze dwa literackie rejsy. Już 14 czerwca na pokładzie „Silesi” będzie można spotkać Marię Pakulnis, znaną aktorkę i autorkę książek. Będzie to doskonała okazja, aby posłuchać o jej literackich inspiracjach i twórczości.

Nieco później, bo 17 czerwca, na rzece zagości ks. Bogusław Kowalski. Jego obecność na pokładzie „Silesi” z pewnością przyciągnie wielu mieszkańców, którzy będą mogli dowiedzieć się więcej o jego duchowej i literackiej drodze.

Organizatorem tych wyjątkowych rejsów jest Miejska Biblioteka Publiczna, która od lat dba o rozwój czytelnictwa wśród mieszkańców. Warto pamiętać, że na każde wydarzenie obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć, aby nie przegapić tej unikalnej okazji.


Wg inf z: Urząd Miasta