Gimnastyczki z Kędzierzyna-Koźla triumfują na Summer Trophy 2024 we Włoszech
Gimnastyczki z Kędzierzyna-Koźla zdobywają serca i medale na międzynarodowej arenie! Zawodniczki klubu "Magia" wróciły z włoskiego Roseto degli Abruzzi z medalami i nową energią do dalszych treningów.
  1. Lena Pyć zdobywa srebro i brąz.
  2. Maja Marek z czwartym miejscem w generalnej klasyfikacji.
  3. Udany występ pozostałych zawodniczek klubu "Magia".

Włoskie Roseto degli Abruzzi stało się miejscem, gdzie nasze gimnastyczki z klubu "Magia" miały okazję zaprezentować swoje umiejętności na międzynarodowym turnieju "Summer Trophy 2024". Występ ten okazał się niezwykle udany, przynosząc nie tylko medale, ale i pozytywną energię, która z pewnością będzie motywować do dalszych treningów.

Lena Pyć, młoda i utalentowana zawodniczka, zdobyła drugie miejsce w generalnej klasyfikacji roczników 2016-2014. Jej występ w układzie z obręczą przyniósł jej także trzecie miejsce, co jest ogromnym sukcesem dla tak młodej gimnastyczki.

Jej starsza koleżanka, Maja Marek, również zademonstrowała wysoki poziom umiejętności, zajmując czwartą lokatę w generalnej klasyfikacji roczników 2013-2012. W układzie z obręczą Maja wywalczyła drugą pozycję, co pokazuje, że klub "Magia" ma silną reprezentację w różnych kategoriach wiekowych.

Na turnieju w Roseto degli Abruzzi klub "Magia" oraz nasze miasto reprezentowały również Nadia Charytanowicz, Paulina Mikołajczyk, Nela Hałgas, Hanna Skrzypek, Maja Szustka oraz Mariia Novykova. Każda z tych zawodniczek przyczyniła się do sukcesu klubu, pokazując, że ciężka praca i determinacja przynoszą efekty na międzynarodowej arenie.

Te osiągnięcia są dowodem na to, że nasze młode talenty mają przed sobą świetlaną przyszłość w gimnastyce. Sukcesy te nie tylko podnoszą prestiż klubu "Magia", ale również motywują innych młodych sportowców do dążenia do swoich celów. To kolejny dowód na to, że nasze miasto może być dumne ze swoich młodych sportowców.


Na podst. Urząd Miasta