Letnie Kino w Kędzierzynie-Koźlu — Jeden na milion na leżakach

Piątkowy wieczór przy os. Piastów-Powstańców Śląskich zamienił się w kinowy seans pod otwartym niebem — mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla przybyli z leżakami i kocami, by obejrzeć poruszający dramat biograficzny i poczuć wspólną magię letniego kina.
- Zobacz, jak Kędzierzyn-Koźle ogląda kino plenerowe na os. Piastów-Powstańców Śląskich
- Przyjdź i poczuj emocje: seans „Jeden na milion” i wspólne wieczory
Zobacz, jak Kędzierzyn-Koźle ogląda kino plenerowe na os. Piastów-Powstańców Śląskich
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu kontynuuje wakacyjną tradycję i w miniony piątek zaprosił mieszkańców na Letnie Kino Plenerowe. Miejsce: os. Piastów-Powstańców Śląskich. Publiczność rozłożyła się na leżakach i kocach, a atmosfera — pełna skupienia, śmiechu i wzruszeń — przypominała, dlaczego oglądanie filmów „pod chmurką” ma inny wymiar niż seans w sali kinowej.
Przyjdź i poczuj emocje: seans „Jeden na milion” i wspólne wieczory
Na ekranie wyświetlono dramat biograficzny „Jeden na milion”, który wywołał szerokie spektrum reakcji — od śmiechu po łzy. To pokaz typowy dla letnich spotkań organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury, gdzie ważna jest nie tylko treść filmu, ale też wspólne doświadczanie i rozmowy po seansie. Organizator zapewnił przestrzeń przystosowaną do relaksu, a mieszkańcy odpowiedzieli frekwencją i dobrą energią.
GODZINA: piątkowy wieczór (letnia pora). MIEJSCE: os. Piastów-Powstańców Śląskich, Kędzierzyn-Koźle. ORGANIZATOR: Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu.
Jeśli cenisz filmowe emocje na świeżym powietrzu — śledź komunikaty MOK Kędzierzyn-Koźle o kolejnych seansach. Letnie kino plenerowe to prosty sposób, by spotkać sąsiadów, spędzić piątkowy wieczór i obejrzeć wartościowy film poza domem.
Na podstawie: Urząd Miasta w Kędzierzynie-Koźlu
Ostatnie Artykuły

Siedem meczów, dwa pikniki i zero wpadek - policjanci mieli pełne ręce pracy

Po awarii w Blachowni miasto zaostrza zasady wobec spółki

Bowling wraca do Kędzierzyna-Koźla. Mieszkańcy współtworzą sekcję

Anna Seniuk popłynie z książką po Odrze - Kędzierzyn-Koźle szykuje literacki rejs

Leśny spacer zamiast wykładu. Kuźniczki zobaczyły las od środka

Biblioteka zamieni się w scenę iluzji - dzieci zajrzą za kulisy magii

Powiatowa delegacja w Brukseli. Rozmowy o Europie, cyfryzacji i Ukrainie

Szydełka i włóczka w ruchu. Letnie bandany powstały w Kędzierzynie–Koźlu

Majowe porządki na torach. PKP zapowiada wycinkę i opryski

Przez blisko 20 lat miał znęcać się nad rodziną. Teraz usłyszał zarzuty

Aqua Active z 15 medalami – mocny występ kędzierzyńskich kajakarzy

Łukasz Dąbrowski jedzie na mundial. Powołanie przyszło po wielkim sezonie

Na działkach zaczyna się gorący sezon - Policja ostrzega przed złodziejami

