Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 21 rozdają uśmiechy w Kędzierzynie-Koźlu

Dzieci z grup „Dinusiów”, „Misi” i „Krasnali” wyszły z przedszkola z koszami pełnymi ciasteczek w kształcie emotek i przez cały dzień dzieliły się radością z mieszkańcami oraz przedstawicielami instytucji miejskich.
- Zobacz w Kędzierzynie-Koźlu jak maluchy rozdają radość
- Odwiedź instytucje które odwiedziły przedszkolaki
- Poznaj ciasteczka emotki i reakcje przechodniów
Zobacz w Kędzierzynie-Koźlu jak maluchy rozdają radość
Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 21 wyruszyły w miasto z koszami słodkości, by uczcić Światowy Dzień Uśmiechu. Dzieci z grup „Dinusiów”, „Misi” i „Krasnali” nie ograniczyły się do podwórka — odwiedziły różne punkty w mieście, niosąc proste przesłanie: uśmiech i drobny gest potrafią poprawić nastrój.
Odwiedź instytucje które odwiedziły przedszkolaki
Na ich trasie znalazły się strażacy z PSP, pracownicy Urzędu Miasta oraz prezydent Sabina Nowosielska, a także placówki kultury i mediów: Muzeum Ziemi Kozielskiej, Radio Park oraz Miejska Biblioteka Publiczna. Reakcje były ciepłe i bezpośrednie — od uśmiechów po krótkie rozmowy z dorosłymi, którzy chętnie przyjmowali upominki od najmłodszych.
Poznaj ciasteczka emotki i reakcje przechodniów
Kosze wypełniono ciasteczkami w kształcie emotek, które dzieci wręczały również przechodniom. Prostota akcji i zaangażowanie maluchów sprawiły, że wydarzenie przyciągało uwagę — wiele osób zatrzymywało się, by porozmawiać, zrobić zdjęcie lub zwyczajnie podziękować. Akcja pokazała, że niewielki gest od przedszkolaka potrafi rozjaśnić czyjś dzień.
na podstawie: Urząd Miasta.
Ostatnie Artykuły

Szydełka i włóczka w ruchu. Letnie bandany powstały w Kędzierzynie–Koźlu

Majowe porządki na torach. PKP zapowiada wycinkę i opryski

Przez blisko 20 lat miał znęcać się nad rodziną. Teraz usłyszał zarzuty

Aqua Active z 15 medalami – mocny występ kędzierzyńskich kajakarzy

Łukasz Dąbrowski jedzie na mundial. Powołanie przyszło po wielkim sezonie

Na działkach zaczyna się gorący sezon - Policja ostrzega przed złodziejami

Jedna iskra wystarczy - lasy płoną najczęściej przez człowieka

Przy Jagiellońskiej ruszą zmiany. Teren ma zyskać zieleń i wygodne wyposażenie

Z busa zrobili drugi dom. Rodzina z Kędzierzyna-Koźla pokazuje podróże bez pośpiechu

Młoda malarka zatrzyma w bibliotece chwilę tuż przed zachodem słońca

W Koźlu średniowiecze ożyło w muzeum i dało dzieciom amulety do ręki

PSP nr 9 wraca z wojewódzkiego finału ze srebrnym medalem

Nowy asfalt przy Plantach. Rowerzyści zyskają wygodne połączenie

