Na co dzień bezinteresownie poświęcają swój czas dla drugiego człowieka. Pora zrobić coś tylko dla nich. Ruszył konkurs na "Wolontariusza Roku 2023". Można już zgłaszać kandydatów do tego zaszczytnego tytułu w czterech kategoriach.

Organizatorem plebiscytu jest Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariuszy działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Kapituła przyzna honorowe wyróżnienia dla najbardziej aktywnych i zaangażowanych osób w wolontariat na poziomach: indywidualnym, szkolnym, senioralnym i zespołowym.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 28 listopada 2023 roku. Można to zrobić dorga elektroniczną, jak i tradycyjną. Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz wszystkie niezbędne szczegóły dostępne są pod adresem: https://copiw-kkozle.pl/aktualnosci/konkurs-na-wolontariusza-roku-2023.

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni na uroczystej Gali Wolontariatu, która odbędzie się 5 grudnia 2023.

Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego”. Projekt jest współfinansowany w 85% ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021, Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021 oraz w 15% z budżetu państwa w ramach Programu "Rozwój Lokalny".

Do pobrania: 
ZałącznikWielkość
PDF icon regulamin_konkursu.pdf1.22 MB
Plik karta_zgloszenia_gala_wolontariatu_2023.docx1.97 MB