Policjanci z Kędzierzyn-Koźla wyjaśniają okoliczności zdarzenia z udziałem rowerzysty, do którego doszło na drodze krajowej nr 45 pomiędzy Reńską Wsią, a Większycami. Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które w dniu 5 kwietnia br. około godz. 13:00 poruszały się tym odcinkiem drogi o kontakt z kędzierzyńsko-kozielskimi policjantami.

Do zdarzenia doszło w piątek (5 kwietnia 2019 roku) na drodze krajowej nr 45 pomiędzy Reńską Wsią, a Większycami. Około godziny 13:00  po prawej stronie drogi jadąc w kierunku Większyc zauważono leżącego na poboczu rowerzystę. 63-latek został zabrany przez załogę pogotowia do szpitala. Policjanci ustalają szczegóły wypadku.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które w tym czasie poruszały się drogą krajową nr 45 i mają informacje, które mogą być pomocne przy wyjaśnieniu tej sprawy o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu pod numerem telefonu 77 472 4603. Prosimy również o kontakt kierowców, którzy w tym czasie poruszali się tą drogą i posiadają w swoich pojazdach rejestratory.